Kaina didės dviem eurais


Savivaldybės tarybos sprendimu patvirtintos naujos kainos už ugdymą bei instrumentų nuomą Meno mokykloje, taip pat nustatytos mokamų paslaugų kainos.

Nuo šiol mokantis pagal vieną ugdymo programą muzikos, dailės ar šokio skyriuje per mėnesį bus mokama ne 18 eurų, kaip iki šiol, o 20 eurų. Mokantis pagal dvi ugdymo programas muzikos skyriuje – 30 eurų. Įvedamas naujas mokestis mokantis pagal suaugusiųjų neformaliojo švietimo ugdymo programą pagal visas tris kryptis. Iki birželio 4 d. dėl galimybės mokytis pagal šias programas kreipėsi apie 10 žmonių.

Taip pat nustatytos Meno mokykloje teikiamų paslaugų kainos už choreografijos salių, esančių tiek pirmame, tiek antrame aukštuose, nuomą – 20 eurų už valandą. Tiesa, rajono biudžetinėms įstaigoms siūloma taikyti 100 proc. nuolaidą.

Surinktos lėšos būtų naudojamos įstaigos vykdomai veiklai finansuoti, patiriamoms einamosioms išlaidoms padengti, einamajam remontui ir pan.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate įvykius JAV?

klausimelis 07 23Juozas iš Gotlybiškių:

Labai seku įvykius Amerikoje. Keistas man tas pasikėsinimas į Trumpą. Ar nebus tik surežisuotas? Tokia mano nuomonė. O kad Bidenas pasitraukė iš rinkimų kovos, pritariu tokiam jo pasirinkimui. Amžius visgi. Manau, atsiras kandidatų jį pakeisti. O jei bus išrinktas Trumpas, sunku kažką prognozuoti. Jis yra reiklesnis. Gal ir neblogai būtų. Nesuprantu vieno, pasaulyje vyksta karai, žūsta žmonės. Ar negali tie pasaulio viršininkai susėsti ir priimti esminius sprendimus?

klausimelis 07 23 2

Bronislava iš Lukšių:

Dar nežinojau, kad Bidenas pasitraukė iš prezidento rinkimų. Manau, jau reikėjo, painiojasi kalbėdamas, sumaišo prezidentų pavardes. O dėl pasikėsinimo į kitą kanditatą, Trumpą, nesuprantu pasikėsinusio jaunuolio motyvų. Tiesa, Trumpas po šio įvykio įgavo didesnį liaudies pasitikėjimą. Sunku pasakyti, kas lauktų Europos, Ukrainos, Trumpui tapus prezidentu. Gal blogiau nebūtų. Reikia tikėtis, kad viskas bus gerai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.