Vaikų dienos centrų auklėtiniams – kalėdinis vakarėlis

lionsGruodžio 17 dieną Zyplių dvare vyko kalėdinis Šakių LIONS klubo renginys, skirtas rajone veikiančių vaikų dienos centrų auklėtiniams. Šventę LIONS klubui savo paaukotomis lėšomis padėjo surengti ne vienas rajono gyventojas, lapkričio viduryje apsilankęs labdaringame grupės „El Fuego“ koncerte.

D. Mikelionio nuotr.: LIONS klubo organizuotame kalėdiniame renginyje dalyvavo apie 60 vaikų.

Praėjusį penktadienį LIONS klubo organizuotame renginyje artėjančių didžiųjų švenčių nuotaiką pajuto apie 60 vaikučių, lankančių dienos centrus Kudirkos Naumiestyje, Lekėčiuose, Šakiuose, Gelgaudiškyje, Griškabūdyje ir Lukšiuose.

Pasak LIONS klubo atstovo spaudai Dariaus Mikelionio, pirmuosius metus gyvuojantis Šakių LIONS klubas, klubo narių pastangomis pirmą kartą pabandė surengti renginį ir suburti vaikus Šv. Kalėdų proga.
 
Kaip ir dera, belaukiant Šv. Kalėdų didžiausias akcentas buvo Kalėdų Senelis, Snieguolė ir nykštukai bei jų atneštos dovanėlės. Visiems renginyje dalyvavusiems vaikams Kalėdų Senelis įteikė po dovanėlę – šventinį saldumynų rinkinuką, spalvinimo kalendorių ir flomasterių rinkinį. Pasak D. Mikelionio, kiekvienam dienos centrui Šakių LIONS klubas dar įteikė po stalo žaidimą „Monopolis“, dėžę sutirštinto pieno „Rududu“ ir saldumynų.
 
Vaikučiai į šventę atvyko taip pat ne tuščiomis. Jie renginio organizatoriams, Kalėdų Seneliui, Snieguolei, bendraamžiams dovanojo po programėlę. Tris valandas trukusiame renginyje nestigo puikios nuotaikos, šventinių dainelių, eilėraštukų, žaidimų.

Po visų linksmųjų pasirodymų visi šventės dalyviai vaišinosi vaisiais, saldumynais, dvare keptu plokštainiu. Tad mažieji namo grįžo pačios puikiausios nuotaikos.

Renginiui išleista daugiau nei 3 tūkst. litų, kurie surinkti lapkritį vykusio labdaringo „El Fuego“ koncerto metu. Šakių LIONS klubo nariai jau artimiausiomis dienomis planuoja aplankyti ir Griškabūdžio dienos centrą, kurio 30 vaikų tądien negalėjo atvykti į renginį.

Pasak atstovo spaudai, kalėdinės akcijos metu Šakių LIONS klubas Šv. Kalėdų proga pamalonins apie 120 rajono vaikų. „Kalnų mes šiuo renginiu nenuvertėme, tačiau tikiu, kad vaikučiams, kuriems ir buvo skirta ši šventė, įspūdžių ir peno dvasiai pakako“, - po renginio kalbėjo D. Kudulė.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.