Prasideda registracija į konkursą „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę?“

Jau šešioliktąjį kartą Krašto apsaugos ministerija ir Lietuvos kariuomenė kartu su Švietimo ir mokslo ministerija organizuoja respublikinį moksleivių konkursą „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę?“. Konkurse dalyvauti kviečiami labiausiai Lietuvos kariuomene besidomintys ir daugiausiai istorinių žinių turintys Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklų 9 - 12 klasių moksleiviai.

Kaip ir kasmet, konkursas vyks trimis etapais. Pirmasis etapas organizuojamas mokyklose, antrasis – internetu, o trečiasis – finalinis – viename iš Lietuvos kariuomenės padalinių. Mokyklų, kurių mokiniai atrankinio etapo metu gavo teisę susirungti antrajame etape, mokytojai turėtų užregistruoti tris geriausius atrankinį mokyklos turą praėjusius moksleivius iki kovo 15 dienos.

„Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę?“ – respublikinis moksleivių konkursas, kurio tikslas – paskatinti jaunimą domėtis ne tik Lietuvos istorija, bet ir atkreipti dėmesį į kariuomenės vaidmenį Lietuvos valstybės raidoje, taip pat sekti dabartinės kariuomenės veiklą, įvykius, aktualijas. Konkursu siekiama ugdyti jaunimo pilietiškumą, pasididžiavimą savo valstybe ir kariuomene.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar sutiktumėte prisidėti prie kelių infrastruktūros gerinimo?

klausimelis 05 17Ona iš Patamošupių:

Asfaltuotas kelias pas mus. Jau seniai paklotas. Ir remontuotas jau truputį. Tai man ir neaktualus šitas klausimas. Kita problema yra – pro mus autobusas neina. Tai turim pėsčiomis eiti du kilometrus iki Patašinės, kad iš čia nuvažiuotume į Griškabūdį, Šakius. 

klausimelis 05 17 2

Gediminas iš Žeimio k.:

Turime savo kaime ir žvyrkelio atkarpą. Tik koks šimtas metrų asfalto, per patį kaimą. Gyvenu čia nuo 1973m. Tai ir kenčiam nuolat dulkes. Žadėjo ir ūkininkai prisidėti. Manau, visi gyventojai prisidėtų kažkiek, kad tą asfaltą paklotų. Asmeniškai aš taip pat, kiek galėčiau, tiek prisidėčiau.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.