Projekto tęstinumas

Nuo praėjusių metų sausio VO „Gelbėkit vaikus“ dvylikoje Lietuvos mokyklų Vaikų grupės prieš smurtą įgyvendino Pilotinį projektą „Saugi mokykla“, kurio ilgalaikis tikslas yra veiksmingas prevencinis planas prieš patyčias ir smurtą kiekvienoje Lietuvos mokykloje.

Praėjusį trečiadienį buvo tariamasi dėl tolimesnės projekto eigos. Pasak VO „Gelbėkit vaikus“ Šakių skyriaus direktorės Jūratės Arštikaitienės, buvo nuspręsta toliau vykdyti projektą ir padėti į jį įsitraukti naujoms mokykloms, kurios nori tapti saugiomis mokyklomis. Sintautų pagrindinė mokykla, kuri ir buvo viena iš šio projektų dalyvių, padės kitoms mokykloms įgyvendinti šį projektą. Mokyklų, kuriose yra Vaikų grupės prieš smurtą, socialiniai pedagogai bus kviečiami dalyvauti projekte. Jeigu atsiras norinčiųjų, sintautiškiai pasiruošę kitas mokyklas konsultuoti. Tikimasi, kad  rajone atsiras ir daugiau mokyklų, kuriose bus siekiama saugumo ir gyvenimo be patyčių.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.