Paskelbti užsienio kalbų egzaminų rezultatai

Gegužės 7 dieną abiturientams užsienio kalbos (vokiečių) valstybiniu brandos egzaminu prasidėjo 2011-ųjų metų brandos egzaminų pagrindinė sesija. Šiuo metu jau yra paskelbti užsienio kalbų valstybinių egzaminų rezultatai. Geriausiai pasirodė ir iš anglų kalbos egzamino 100 taškų surinko Šakių „Varpo“ vidurinės mokyklos moksleivė Vilija Balaševičiūtė.

Šiais metais vokiečių kalbos valstybinį brandos egzaminą rinkosi 616 kandidatų (keturi neatvyko), tarp kurių 56 abiturientai iš Šakių rajono. Šį egzaminą laikė „Žiburio“ gimnazijos (25), „Varpo“ vidurinės mokyklos (21), Kudirkos Naumiesčio gimnazijos (8) moksleiviai, o iš Lukšių V.Grybo gimnazijos ir suaugusiųjų klasės po vieną abiturientą. Mūsų rajone geriausiai egzaminą išlaikė Šakių „Žiburio“ gimnazijos moksleivis. Jis iš 100 galimų taškų surinko 95, o antroje vietoje liko Šakių „Varpo“ vidurinės mokyklos abiturientas surinkęs 86. Šiek tiek mažiau (68 taškus) surinko suaugusiųjų klasės kandidatas.

Rusų kalbos egzaminą laikė trys mokiniai iš Marijampolės profesinio rengimo centro (19 taškų), „Žiburio“ gimnazijos (27 taškai) ir daugiausiai taškų surinko abiturientas iš suaugusiųjų klasės (45 taškai).

Norinčiųjų laikyti anglų kalbos egzaminą buvo daugiausiai, net 148 abiturientai, iš kurių penki neatvyko. Šiais metais geriausiai egzaminą išlaikė abiturientai iš „Varpo“ vidurinės mokyklos. Vienas moksleivis gavo 96 taškus, kitas – 97, o daugiausiai, net 100 taškų, surinko Vilija Balaševičiūtė.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate seimūno G. Surplio idėją liepos pirmąjį šeštadienį paskelbti Giminių diena?

klausimelis 06 11Irena iš Lukšių:

Manau, kad tolstančius giminaičius vargu ar kas begali suartinti, bet gal į naudą būtų. Galbūt pirmais metais ir neprigytų, bet ilgainiui taptų sava, žmonės kaip per kokias Jonines susieitų. Dabar tikrai daromės kaip robotukai – bėgi, bėgi... Pas mus aplinkoje silpnėja giminių ryšiai, net nežinau, kas dėl to kaltas, gal kompiuteriai, naujos technologijos. Žmonės pavargę, kažkas tikrai ne taip darosi. 

klausimelis 06 11 2

Antanas iš Šakių:

Teigiamai, šventės visada smagu. Nežinau, kaip ji galėtų būti švenčiama, manau, nuo giminių skaičiaus priklauso – turiu draugų, kur daug giminių, jie užsisako sodybas, šventė ne vienos dienos išeina. Aš nelabai daug giminių turiu, mažame rate išsitenkam, o ir šiaip, senas jau, nelabai kam įdomus... Manau, tokios progos gali svarbiomis tapti. Anksčiau kitaip būdavo, o dabar žmonės tolsta, kraustosi į užsienį jaunimas. Liūdna labai dėl to.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.