Keturmetė patyrė suaugusiųjų smurtą

Spalio 20 d. į policiją kreipėsi Gelgaudiškio seniūnijos socialinio darbo organizatorė ir pranešė, jog į Šakių rajono Gelgaudiškio vaikų darželį atvesta ketverių metų mergaitė, ant kurios kūno buvo matyti sužalojimų žymės.
 
Ketverių metų mergaitė patyrė cinišką artimiausių žmonių smurtą. Kaip įtariama, mergaitę sužalojo jos motina (34 m.) ir jos senelis (77 m.). Sužalojimų žymes ant mergaitės kūno pastebėjo Gelgaudiškio miestelio vaikų darželio darbuotojos. Joms mažylė papasakojo, jog per veidą jai trenkė supykusi mama, o rankytę cigarete nudegino senelis. Anot mažylės, mama ir senelis nuolat girtauja namuose. Ar mergaitė buvo anksčiau skriaudžiama, darželio darbuotojos negalėjo pasakyti, nes mažylė yra naujokė, darželį pradėjo lankyti prieš savaitę. Darželio darbuotojos pastebėjo, jog keturmetė atvedama nelabai tvarkingais drabužėliais, buvo matyti, kad jai trūksta motinos priežiūros. Apie nuo smurto nukentėjusią mergaitę buvo informuotos seniūnijos socialinės darbuotojos bei Šakių policijos pareigūnai. Pastarieji, atvykę į mažylės namus, neblaivią jos motiną išsivežė į areštinę. Pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Į teisiamųjų suolą gali tekti sėsti ir ranką prieš mažametę pakėlusiai motinai, ir ciniškai anūkę nuskriaudusiam seneliui.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.