Specialus susitikimas Šakių teisme

Šakių rajono apylinkės teismo laikinai teismo pirmininkės pareigas einančios Linos Antanaitienės iniciatyva spalio 14 d.  teisme įvyko specialus susitikimas.
 
Jame dalyvavo Šakių rajono apylinkės teismo teisėjų ir Marijampolės apylinkės prokuratūros, Šakių rajono policijos komisariato, Šakių rajone esančių pasienio užkardų bei Šakių rajono savivaldybės administracijos vaiko teisių apsaugos, Socialinės paramos skyriaus, savivaldybės administracijos specialistai.

Kaip informuoja teismo atstovė spaudai Audronė Matusienė, pasitarime kalbėta apie vaikų paėmimą iš tėvų, policijos pareigūnų ir vaiko teisių apsaugos skyriaus darbuotojų bendradarbiavimą. Aptartas procesinis prievartos priemonių taikymas, asmenų pristatymo į teismo posėdžius problemos. Kalbėta apie savivaldybės administracijos atstovavimą civilinėse bylose, teismo spendimų, kuriais asmenys pripažinti neveiksniais, peržiūrėjimą.

L. Antanaitienė dėkojo už dalyvavimą ir paminėjo, kad tokių pasitarimų ir diskusijų metu išgirstos nuomonės, pastebėjimai, pasiūlyti sprendimai yra naudingi ir įgyvendinami kasdieniame darbe.
 
„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.