Kriminalai (2015-10-30)

Nukrito
Spalio 26 d. į Šakių ligoninę pristatytas Kudirkos Naumiestyje gyvenantis vyras (58 m.), dirbęs statyboje. Jam nustatyta diagnozė: kairio šlaunikaulio lūžis, kairio žastikaulio lūžis, įtariamas dešinio raktikaulio šakos lūžis, galvos paviršinės žaizdos. Pirminiais duomenimis, darbininkas apie 10 val. nukrito nuo įmonei priklausančios, po gaisro remontuojamo lentpjūvės, esančios Sintautų miestelyje, stogo. Vyras buvo blaivus.

Apvogė
Spalio 26 d. Kriūkų gyventojas (61 m.) pranešė, kad spalio 25 d. apie 14 val. pavogta jam priklausanti medinė valtis, kuri buvo prirakinta ant Nemuno upės kranto Baraviškių kaime. Nuostolis 350 eurų.

Smurtavo
Spalio 27 d. apie 16 val. Kriūkų seniūnijos Eiciūnų kaimo gyventojas (33 m.) smurtavo prieš savo patėvį (52 m.) ir brolį (31 m.). Važiuojant automobiliu, Eiciūnų kaimo ribose vieną kartą ranka jis sudavė savo patėviui į veidą, po to dar kartą namų kieme įspyrė į jam į blauzdą ir broliui vieną kartą ranka sudavė į veidą. Smurtavusiam vyriškiui nustatytas girtumas (2,27 prom. alkoholio), jis uždarytas į areštinę. Patėvis ir brolis blaivūs.

Kyšis
Spalio 27 d. apie 18 val. Sintautuose vyras (55 m.), siekdamas išvengti administracinės atsakomybės už Kelių eismo taisyklių pažeidimą (vairavo girtas – 1,16 prom. alkoholio), Šakių rajono policijos komisariato pareigūnams siūlė 200 eurų kyšį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 227 straipsnio 4 dalį. Vyras apklaustas.    
                                                           
Dingo                                                         
Spalio 28 d. buvo pranešta, kad iš Griškabūdžio miestelyje gyvenančios moters (54 m.) namų spalio 20 d. apie 12 val. išėjo čia gyvenanti neįgalioji (42 m.). Jos buvimo vieta nežinoma.

Avarija     
Spalio 28 d. 18 val. kelyje Šakiai–Slavikai, Gotlybiškių kaimo ribose, Duobiškių kaimo gyventojas (35 m.), vairuodamas jam priklausantį automobilį „Opel Vectra“, išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir kliudė individualiai įmonei priklausantį automobilį „Mercedes Benz 312 D“, kuris suko į kairę pusę. Jį vairavo Lukšių miestelio gyventojas (21 m.). Automobilis „Opel Vectra“ nuvažiavo nuo kelio. Eismo įvykio metu susižalojo automobilio „Opel Vectra“ vairuotojas, kuriam Šakių ligoninėje nustatyta diagnozė: galvos sumušimas, nosikaulio lūžis, mušta nosies žaizda ir girtumas (1,64 prom. alkoholio), bei „Opel Vectra“ keleivis (49 m.), kuriam nustatyta diagnozė: galvos sumušimas, veido, kaktos, smakro nubrozdinimai. „Mercedes Benz 312 D“ vairuotojas buvo blaivus. Abu vairuotojai vairuotojo pažymėjimus turi, transporto priemonės draustos privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu, techninės apžiūros patikros atlikimo galiojimai nesibaigę.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate seimūno G. Surplio idėją liepos pirmąjį šeštadienį paskelbti Giminių diena?

klausimelis 06 11Irena iš Lukšių:

Manau, kad tolstančius giminaičius vargu ar kas begali suartinti, bet gal į naudą būtų. Galbūt pirmais metais ir neprigytų, bet ilgainiui taptų sava, žmonės kaip per kokias Jonines susieitų. Dabar tikrai daromės kaip robotukai – bėgi, bėgi... Pas mus aplinkoje silpnėja giminių ryšiai, net nežinau, kas dėl to kaltas, gal kompiuteriai, naujos technologijos. Žmonės pavargę, kažkas tikrai ne taip darosi. 

klausimelis 06 11 2

Antanas iš Šakių:

Teigiamai, šventės visada smagu. Nežinau, kaip ji galėtų būti švenčiama, manau, nuo giminių skaičiaus priklauso – turiu draugų, kur daug giminių, jie užsisako sodybas, šventė ne vienos dienos išeina. Aš nelabai daug giminių turiu, mažame rate išsitenkam, o ir šiaip, senas jau, nelabai kam įdomus... Manau, tokios progos gali svarbiomis tapti. Anksčiau kitaip būdavo, o dabar žmonės tolsta, kraustosi į užsienį jaunimas. Liūdna labai dėl to.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.