Kriminalai (2015-11-03)

Kyšis                                                     
Spalio 30 d. apie 18 val. Šakiuose, Kęstučio gatvėje, vyras (41 m.), siekdamas išvengti administracinės atsakomybės už Kelių eismo taisyklių pažeidimą (vairavo girtas – 2,41 prom. alkoholio), Šakių rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus pareigūnams siūlė kyšį, neįvardindamas pinigų sumos. Vyras uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 227 straipsnio 1 dalį.
    
Sumušė
Spalio 31 d. Lukšių seniūnijos Šiaudinių kaime gyvenančiai moteriai (47 m.) jos namuose, trenkdamas ranka į veidą vieną kartą, fizinį skausmą sukėlė sugyventinis (39 m.).

Lapkričio 1 d. į policiją kreipėsi moteris (38 m.) ir pranešė, kad apie 3 val. jos sūnų (16 m.) prie prekybos centro pastato, esančio Šakiuose Bažnyčios gatvėje, smūgiuodamas rankomis į veidą, sumušė pažįstamas asmuo. Šakių ligoninės priėmimo skyriuje jam diagnozuota dešinės akies ir dešinio kelio sumušimas.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.