Kriminalai (2015-11-03)

Kyšis                                                     
Spalio 30 d. apie 18 val. Šakiuose, Kęstučio gatvėje, vyras (41 m.), siekdamas išvengti administracinės atsakomybės už Kelių eismo taisyklių pažeidimą (vairavo girtas – 2,41 prom. alkoholio), Šakių rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus pareigūnams siūlė kyšį, neįvardindamas pinigų sumos. Vyras uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 227 straipsnio 1 dalį.
    
Sumušė
Spalio 31 d. Lukšių seniūnijos Šiaudinių kaime gyvenančiai moteriai (47 m.) jos namuose, trenkdamas ranka į veidą vieną kartą, fizinį skausmą sukėlė sugyventinis (39 m.).

Lapkričio 1 d. į policiją kreipėsi moteris (38 m.) ir pranešė, kad apie 3 val. jos sūnų (16 m.) prie prekybos centro pastato, esančio Šakiuose Bažnyčios gatvėje, smūgiuodamas rankomis į veidą, sumušė pažįstamas asmuo. Šakių ligoninės priėmimo skyriuje jam diagnozuota dešinės akies ir dešinio kelio sumušimas.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar lengva jaunimui susirasti darbą vasarai?

klausimelis 05 24Zita iš Šakių:

Nežinau, mano anūkas tai susiranda. Sąlygos nėra paprastos, bet, manau, viskas priklauso nuo žmogaus ir noro. Darbo jaunimui tikrai reikia, nebūtinai visą vasarą, bet nors kiek. Mano vaikai visą laiką dirbo vasaromis, tiesa, anuomet dar kolūkiuose. Kaip bebūtų, darbas tiesiog yra vertybė, charakterio ugdymo priemonė, o ir sveikatai į naudą išeina. 

klausimelis 05 24 2

Antanas iš Lukšių:

Manau, kad išrankiems studentams ir moksleiviams darbą rasti sudėtingiau. Tie, kurie paprasti, nesibaido jokio darbo, manau, kad gali susirasti – ūkininkų daug yra, kurie mielai priima. Darbas žmonėms niekada nepakenkė, padirbėti visai neblogai, bet studentai ir moksleiviai gali turėti ir kitų užsiėmimų, kurie yra taip pat reikalingi. Yra tokių, kurie gilina žinias, jiems mokslo metų nepakanka. Tai irgi savotiškai darbas. Yra darbas už pinigus, yra intelektualus.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.