Kriminalai (2015-11-06)

Dingo
Lapkričio 2 d. į policiją kreipėsi moteris (47 m.) ir pranešė, kad apie 8 val. iš namų, esančių Kiduliuose Nemuno gatvėje, į mokyklą išėjo ir iki šiol į namus negrįžo dukra (16 m.), o apie 18 val. iš namų išėjo ir iki šiol į namus negrįžo jos sūnus (14 m.).

Sumušė
Lapkričio 3 d. apie 21 val. pažįstamos moters namuose, esančiuose Šakių seniūnijos Valakbūdžio kaime, išgertuvių metu vyrą (37 m.), gyvenantį Griškabūdžio seniūnijos Pentviršių kaime, sumušė du pažįstami asmenys. Lapkričio 4 d. nukentėjęs vyras pasigedo striukės, kuri buvo padėta kambaryje, kišenėje buvusių 29,30 eurų.

Apvogė
Lapkričio 3 d. apie 15 val. vyras (82 m.) pastebėjo, kad iš šiltnamio, esančio Šakiuose Draugystės gatvėje, pavogtas benzininis kultivatorius RIDER 2GX-85, kurio vertė 350 eurų. Šių metų birželio mėnesį iš šio šiltnamio buvo pavogta benzininė žoliapjovė RIDER WYZ18H2, kurios vertė 200 eurų.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate seimūno G. Surplio idėją liepos pirmąjį šeštadienį paskelbti Giminių diena?

klausimelis 06 11Irena iš Lukšių:

Manau, kad tolstančius giminaičius vargu ar kas begali suartinti, bet gal į naudą būtų. Galbūt pirmais metais ir neprigytų, bet ilgainiui taptų sava, žmonės kaip per kokias Jonines susieitų. Dabar tikrai daromės kaip robotukai – bėgi, bėgi... Pas mus aplinkoje silpnėja giminių ryšiai, net nežinau, kas dėl to kaltas, gal kompiuteriai, naujos technologijos. Žmonės pavargę, kažkas tikrai ne taip darosi. 

klausimelis 06 11 2

Antanas iš Šakių:

Teigiamai, šventės visada smagu. Nežinau, kaip ji galėtų būti švenčiama, manau, nuo giminių skaičiaus priklauso – turiu draugų, kur daug giminių, jie užsisako sodybas, šventė ne vienos dienos išeina. Aš nelabai daug giminių turiu, mažame rate išsitenkam, o ir šiaip, senas jau, nelabai kam įdomus... Manau, tokios progos gali svarbiomis tapti. Anksčiau kitaip būdavo, o dabar žmonės tolsta, kraustosi į užsienį jaunimas. Liūdna labai dėl to.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.