Kriminalai (2015-11-06)

Dingo
Lapkričio 2 d. į policiją kreipėsi moteris (47 m.) ir pranešė, kad apie 8 val. iš namų, esančių Kiduliuose Nemuno gatvėje, į mokyklą išėjo ir iki šiol į namus negrįžo dukra (16 m.), o apie 18 val. iš namų išėjo ir iki šiol į namus negrįžo jos sūnus (14 m.).

Sumušė
Lapkričio 3 d. apie 21 val. pažįstamos moters namuose, esančiuose Šakių seniūnijos Valakbūdžio kaime, išgertuvių metu vyrą (37 m.), gyvenantį Griškabūdžio seniūnijos Pentviršių kaime, sumušė du pažįstami asmenys. Lapkričio 4 d. nukentėjęs vyras pasigedo striukės, kuri buvo padėta kambaryje, kišenėje buvusių 29,30 eurų.

Apvogė
Lapkričio 3 d. apie 15 val. vyras (82 m.) pastebėjo, kad iš šiltnamio, esančio Šakiuose Draugystės gatvėje, pavogtas benzininis kultivatorius RIDER 2GX-85, kurio vertė 350 eurų. Šių metų birželio mėnesį iš šio šiltnamio buvo pavogta benzininė žoliapjovė RIDER WYZ18H2, kurios vertė 200 eurų.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.