Visų Šventųjų dieną apvogė zakristiją

Į Šakių policiją kreipėsi Slavikų seniūnijos gyventojas (59 m.), prašydamas surasti lapkričio 1 d. Slavikų bažnyčioje vagiliavusį ilgapirštį. Vyriškio mobiliuoju telefonu „Samsung Galaxy grand Prime“ naudojosi jo sūnus, kuris po mišių pasigedo ir telefono, ir asmens tapatybės kortelės.
 
Neįgalus jaunuolis (20m.), kaip įprastai, Visų Šventųjų dieną patarnavo per mišias Slavikuose Šv. Onos bažnyčioje. Prieš ceremoniją jaunuolis telefoną ir dokumentą pasidėjo zakristijoje ant spintelės. Po mišių jis neberado 230 eurų kainuojančio telefono ir asmens dokumento. Zakristija nėra rakinama. Pirminiais duomenimis, apvogtasis jaunuolis per šias mišias buvo ne vienintelis patarnautojas.
 
„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.