Kriminalai (2015-11-10)

Mirė
Lapkričio 6 d. apie 13 val. namuose, esančiuose Lukšių seniūnijos Plynių kaime, rastas miręs vyras (50 m.), kūnas be išorinių smurto žymių.

Partrenkė
Lapkričio 8 d. apie 19 val. Šakiuose V. Kudirkos gatvėje vyras (35 m.), gyvenantis Vilniuje Žirmūnų gatvėje, vairuodamas jo motinai priklausantį automobilį OPEL ASTRA, partrenkė pėsčiųjų perėjoje be atšvaitų ir šviesą atspindinčios liemenės ar šviesą atspindinčių drabužių  pėsčiąjį (51 m.), gyvenantį Šakiuose Griškabūdžio gatvėje, kuriam Šakių ligoninėje buvo nustatyta smegenų sukrėtimas, dešinio blauzdikaulio lūžis, girtumas, pėstysis gydymui išvežtas į LSMUL Kauno klinikas. Vairuotojas eismo įvykio metu buvo blaivus, vairuotojo pažymėjimą turi, automobilis draustas privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu, techninės apžiūros patikros atlikimo galiojimas nesibaigęs.  

Sumušė
Lapkričio 8 d. apie 21 val. Griškabūdžio seniūnijos Paluobių kaime gyvenamojo namo kieme  pažįstamas vyriškis (46 m.), gyvenantis minėtame kaime, sudavė kumščiu į veidą moteriai (34 m.) ir sulaužė nosį.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar lengva jaunimui susirasti darbą vasarai?

klausimelis 05 24Zita iš Šakių:

Nežinau, mano anūkas tai susiranda. Sąlygos nėra paprastos, bet, manau, viskas priklauso nuo žmogaus ir noro. Darbo jaunimui tikrai reikia, nebūtinai visą vasarą, bet nors kiek. Mano vaikai visą laiką dirbo vasaromis, tiesa, anuomet dar kolūkiuose. Kaip bebūtų, darbas tiesiog yra vertybė, charakterio ugdymo priemonė, o ir sveikatai į naudą išeina. 

klausimelis 05 24 2

Antanas iš Lukšių:

Manau, kad išrankiems studentams ir moksleiviams darbą rasti sudėtingiau. Tie, kurie paprasti, nesibaido jokio darbo, manau, kad gali susirasti – ūkininkų daug yra, kurie mielai priima. Darbas žmonėms niekada nepakenkė, padirbėti visai neblogai, bet studentai ir moksleiviai gali turėti ir kitų užsiėmimų, kurie yra taip pat reikalingi. Yra tokių, kurie gilina žinias, jiems mokslo metų nepakanka. Tai irgi savotiškai darbas. Yra darbas už pinigus, yra intelektualus.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.