Kriminalai (2015-11-10)

Mirė
Lapkričio 6 d. apie 13 val. namuose, esančiuose Lukšių seniūnijos Plynių kaime, rastas miręs vyras (50 m.), kūnas be išorinių smurto žymių.

Partrenkė
Lapkričio 8 d. apie 19 val. Šakiuose V. Kudirkos gatvėje vyras (35 m.), gyvenantis Vilniuje Žirmūnų gatvėje, vairuodamas jo motinai priklausantį automobilį OPEL ASTRA, partrenkė pėsčiųjų perėjoje be atšvaitų ir šviesą atspindinčios liemenės ar šviesą atspindinčių drabužių  pėsčiąjį (51 m.), gyvenantį Šakiuose Griškabūdžio gatvėje, kuriam Šakių ligoninėje buvo nustatyta smegenų sukrėtimas, dešinio blauzdikaulio lūžis, girtumas, pėstysis gydymui išvežtas į LSMUL Kauno klinikas. Vairuotojas eismo įvykio metu buvo blaivus, vairuotojo pažymėjimą turi, automobilis draustas privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu, techninės apžiūros patikros atlikimo galiojimas nesibaigęs.  

Sumušė
Lapkričio 8 d. apie 21 val. Griškabūdžio seniūnijos Paluobių kaime gyvenamojo namo kieme  pažįstamas vyriškis (46 m.), gyvenantis minėtame kaime, sudavė kumščiu į veidą moteriai (34 m.) ir sulaužė nosį.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.