Apsivertė pasieniečio vairuojamas automobilis

avarija audi2Lapkričio 8 d. apie 11 val. kelyje Kaunas-Zapyškis-Šakiai 56-ame km automobilis „Audi A4“, kurį vairavo ne tarnybos metu neuniformuotas blaivus Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie VRM Pagėgių rinktinės Rociškių užkardos vidaus skyriaus grandinis P. Š. (20 m.), nuvažiavo nuo kelio sankasos į dešinį kelkraštį ir vertėsi.
 
Nuotr. Eismo įvykio metu nukentėjo vairuotojas ir trys su juo važiavusios keleivės.
 
Eismo įvykio metu sužalotas automobilio vairuotojas (galvos smegenų sukrėtimas) bei kartu važiavusios trys keleivės –  mergina (17 m.) (galvos smegenų sukrėtimas, daugybinės žaizdos galvoje ir kūne), mergina (15 m.) (galvos smegenų sukrėtimas, galvos ir kūno sumušimai su nubrozdinimais) bei dar viena nepilnametė (17 m.) (galvos smegenų sukrėtimas, galvos ir kūno sumušimai su nubrozdinimais). Visi asmenys paguldyti į ligoninę.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.