Kriminalai (2015-11-13)

Apvogė
Lapkričio 9 d. Gelgaudiškio seniūnijos Pakalniškių kaimo gyventojas (41 m.) pranešė policijai, kad apie 17 val. per verandos langą, kuris buvo be stiklo, patekus į užrakinto gyvenamojo namo vidų iš ten pagrobtas televizorius „Samsung“, skaitmeninės televizijos priedėlis, dulkių siurblys. Nuostolis 140 eurų, turtas nedraustas, signalizacija neįrengta.

Lapkričio 10 d. kaunietė (60 m.) pranešė policijai, kad apie 8 val. ji sužinojo, jog įsibrauta į jai priklausančią sodybą, esančią Gelgaudiškio seniūnijos Pakalniškių kaime. Atvykusi pastebėjo, kad, nupjovus durų pakabinamas spynas, įsibrauta į ūkinį pastatą ir pavogta benzininė žoliapjovė „Partner“,  8 metalinės talpyklos po 20 litrų, vienoje iš jų buvo apie 15 litrų benzino. Išdaužus langą ir sulaužius lango rėmą, įsibrauta į gyvenamąjį namą, tačiau iš jo nieko nepavogta. Nuostolis 500 eurų.
 
Tą pačią dieną gautas iš AB „Lesto“ Šakių skyriaus darbuotojo pranešimas, kad apie 12 val., atvykęs į elektros pastotę, esančią Šakių seniūnijos Kumpupių kaime, pastebėjo, kad, atsukus alyvos išleidimo varžtą, iš transformatorinės išleista apie 200 litrų transformatorinės alyvos, dėl to sugedo neaušinamas galio transformatorius, o 15 val., nuvykęs į kitą tame pačiame kaime esančią transformatorinę, pajungtą į tą pačią elektros tiekimo liniją, taip pat pastebėjo, kad, atsukus alyvos išleidimo varžtą, iš transformatorinės išleista apie 200 litrų transformatorinės alyvos. Nuostolis tikslinamas.

Mirė
Lapkričio 10 d. apie vidurnaktį policijai pranešta, kad ūkiniame pastate, esančiame Lukšių seniūnijos Bališkių kaime, kilpoje rastas vyro (28 m.) kūnas. Smurto žymių nepastebėta, išskyrus stranguliacinę vagą kakle.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.