Kriminalai (2015-11-13)

Apvogė
Lapkričio 9 d. Gelgaudiškio seniūnijos Pakalniškių kaimo gyventojas (41 m.) pranešė policijai, kad apie 17 val. per verandos langą, kuris buvo be stiklo, patekus į užrakinto gyvenamojo namo vidų iš ten pagrobtas televizorius „Samsung“, skaitmeninės televizijos priedėlis, dulkių siurblys. Nuostolis 140 eurų, turtas nedraustas, signalizacija neįrengta.

Lapkričio 10 d. kaunietė (60 m.) pranešė policijai, kad apie 8 val. ji sužinojo, jog įsibrauta į jai priklausančią sodybą, esančią Gelgaudiškio seniūnijos Pakalniškių kaime. Atvykusi pastebėjo, kad, nupjovus durų pakabinamas spynas, įsibrauta į ūkinį pastatą ir pavogta benzininė žoliapjovė „Partner“,  8 metalinės talpyklos po 20 litrų, vienoje iš jų buvo apie 15 litrų benzino. Išdaužus langą ir sulaužius lango rėmą, įsibrauta į gyvenamąjį namą, tačiau iš jo nieko nepavogta. Nuostolis 500 eurų.
 
Tą pačią dieną gautas iš AB „Lesto“ Šakių skyriaus darbuotojo pranešimas, kad apie 12 val., atvykęs į elektros pastotę, esančią Šakių seniūnijos Kumpupių kaime, pastebėjo, kad, atsukus alyvos išleidimo varžtą, iš transformatorinės išleista apie 200 litrų transformatorinės alyvos, dėl to sugedo neaušinamas galio transformatorius, o 15 val., nuvykęs į kitą tame pačiame kaime esančią transformatorinę, pajungtą į tą pačią elektros tiekimo liniją, taip pat pastebėjo, kad, atsukus alyvos išleidimo varžtą, iš transformatorinės išleista apie 200 litrų transformatorinės alyvos. Nuostolis tikslinamas.

Mirė
Lapkričio 10 d. apie vidurnaktį policijai pranešta, kad ūkiniame pastate, esančiame Lukšių seniūnijos Bališkių kaime, kilpoje rastas vyro (28 m.) kūnas. Smurto žymių nepastebėta, išskyrus stranguliacinę vagą kakle.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.