Rajone vyko atšvaitų dalijimo akcija

atsvaitasLapkričio 6 d. yra minima pasaulinė Atšvaitų diena. Ta proga Šakių bendruomenės pareigūnė Aušra Mockevičiūtė organizavo atšvaitų dalijimą gatvėse, netoli mokslo įstaigų, pasakojo gyventojams, kaip reikia saugiai elgtis gatvėje bei kokios prevencijos priemonės reikalingos kiekvienam eismo dalyviui tamsiuoju paros metu.

Nuotr. Šakių bendruomenės pareigūnė Aušra Mockevičiūtė, kaip ir kasmet, organizavo atšvaitų dalijimo akciją.

Lapkričio 6 ir 9 dienomis Šakių bendruomenės pareigūnė kartu su Prevencijos poskyrio kolegėmis ir su Šakių rajono visuomenės sveikatos biuro specialistėmis rengė atšvaitų dalijimo akcijas Kiduliuose ir Plokščiuose. Praeiviams ir moksleiviams pasakojo apie atšvaitų dėvėjimo tvarką ir svarbą, dalino informacinius lankstinukus saugaus eismo tema. Prie akcijos Kiduliuose aktyviai prisidėjo seniūnas Mindaugas Mykolaitis bei Kidulių bendruomenės pirmininkas Martynas Mockevičius. Plokščiuose bendruomenės pareigūnei talkino kolegės iš Prevencijos poskyrio bei Visuomenės sveikatos biuro specialistė Mantė Barborinienė. VĮ „Marijampolės regiono keliai“ padovanojo šių akcijų įgyvendinimui skirtų atšvaitų ir informacinių lankstinukų, specialių knygų skirtukų.  
 
Pagal Kelių eismo taisykles, dviratininkai, vadeliotojai, pėstieji, išeidami į kelią tamsoje, privalo užsisegti ar užsidėti šviesą atspindinčią priemonę (atšvaitą) arba neštis žibintą, arba vilkėti liemenę su šviesą atspindinčiomis juostomis.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar lengva jaunimui susirasti darbą vasarai?

klausimelis 05 24Zita iš Šakių:

Nežinau, mano anūkas tai susiranda. Sąlygos nėra paprastos, bet, manau, viskas priklauso nuo žmogaus ir noro. Darbo jaunimui tikrai reikia, nebūtinai visą vasarą, bet nors kiek. Mano vaikai visą laiką dirbo vasaromis, tiesa, anuomet dar kolūkiuose. Kaip bebūtų, darbas tiesiog yra vertybė, charakterio ugdymo priemonė, o ir sveikatai į naudą išeina. 

klausimelis 05 24 2

Antanas iš Lukšių:

Manau, kad išrankiems studentams ir moksleiviams darbą rasti sudėtingiau. Tie, kurie paprasti, nesibaido jokio darbo, manau, kad gali susirasti – ūkininkų daug yra, kurie mielai priima. Darbas žmonėms niekada nepakenkė, padirbėti visai neblogai, bet studentai ir moksleiviai gali turėti ir kitų užsiėmimų, kurie yra taip pat reikalingi. Yra tokių, kurie gilina žinias, jiems mokslo metų nepakanka. Tai irgi savotiškai darbas. Yra darbas už pinigus, yra intelektualus.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.