Rajone vyko atšvaitų dalijimo akcija

atsvaitasLapkričio 6 d. yra minima pasaulinė Atšvaitų diena. Ta proga Šakių bendruomenės pareigūnė Aušra Mockevičiūtė organizavo atšvaitų dalijimą gatvėse, netoli mokslo įstaigų, pasakojo gyventojams, kaip reikia saugiai elgtis gatvėje bei kokios prevencijos priemonės reikalingos kiekvienam eismo dalyviui tamsiuoju paros metu.

Nuotr. Šakių bendruomenės pareigūnė Aušra Mockevičiūtė, kaip ir kasmet, organizavo atšvaitų dalijimo akciją.

Lapkričio 6 ir 9 dienomis Šakių bendruomenės pareigūnė kartu su Prevencijos poskyrio kolegėmis ir su Šakių rajono visuomenės sveikatos biuro specialistėmis rengė atšvaitų dalijimo akcijas Kiduliuose ir Plokščiuose. Praeiviams ir moksleiviams pasakojo apie atšvaitų dėvėjimo tvarką ir svarbą, dalino informacinius lankstinukus saugaus eismo tema. Prie akcijos Kiduliuose aktyviai prisidėjo seniūnas Mindaugas Mykolaitis bei Kidulių bendruomenės pirmininkas Martynas Mockevičius. Plokščiuose bendruomenės pareigūnei talkino kolegės iš Prevencijos poskyrio bei Visuomenės sveikatos biuro specialistė Mantė Barborinienė. VĮ „Marijampolės regiono keliai“ padovanojo šių akcijų įgyvendinimui skirtų atšvaitų ir informacinių lankstinukų, specialių knygų skirtukų.  
 
Pagal Kelių eismo taisykles, dviratininkai, vadeliotojai, pėstieji, išeidami į kelią tamsoje, privalo užsisegti ar užsidėti šviesą atspindinčią priemonę (atšvaitą) arba neštis žibintą, arba vilkėti liemenę su šviesą atspindinčiomis juostomis.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.