Rajone vyko atšvaitų dalijimo akcija

atsvaitasLapkričio 6 d. yra minima pasaulinė Atšvaitų diena. Ta proga Šakių bendruomenės pareigūnė Aušra Mockevičiūtė organizavo atšvaitų dalijimą gatvėse, netoli mokslo įstaigų, pasakojo gyventojams, kaip reikia saugiai elgtis gatvėje bei kokios prevencijos priemonės reikalingos kiekvienam eismo dalyviui tamsiuoju paros metu.

Nuotr. Šakių bendruomenės pareigūnė Aušra Mockevičiūtė, kaip ir kasmet, organizavo atšvaitų dalijimo akciją.

Lapkričio 6 ir 9 dienomis Šakių bendruomenės pareigūnė kartu su Prevencijos poskyrio kolegėmis ir su Šakių rajono visuomenės sveikatos biuro specialistėmis rengė atšvaitų dalijimo akcijas Kiduliuose ir Plokščiuose. Praeiviams ir moksleiviams pasakojo apie atšvaitų dėvėjimo tvarką ir svarbą, dalino informacinius lankstinukus saugaus eismo tema. Prie akcijos Kiduliuose aktyviai prisidėjo seniūnas Mindaugas Mykolaitis bei Kidulių bendruomenės pirmininkas Martynas Mockevičius. Plokščiuose bendruomenės pareigūnei talkino kolegės iš Prevencijos poskyrio bei Visuomenės sveikatos biuro specialistė Mantė Barborinienė. VĮ „Marijampolės regiono keliai“ padovanojo šių akcijų įgyvendinimui skirtų atšvaitų ir informacinių lankstinukų, specialių knygų skirtukų.  
 
Pagal Kelių eismo taisykles, dviratininkai, vadeliotojai, pėstieji, išeidami į kelią tamsoje, privalo užsisegti ar užsidėti šviesą atspindinčią priemonę (atšvaitą) arba neštis žibintą, arba vilkėti liemenę su šviesą atspindinčiomis juostomis.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Penktadienį vyko Prezidento inauguracija. Ko palinkėtumėte?

klausimelis 07 16Vladas iš Šakių:

Visų pirma – sveikatos. Laimės ir sėkmės darbuose, ilgų, laimingų vadovavimo ir gyvenimo metų. Nelabai ko daugiau ir reikia, nes ir taip labai geras valstybės vadovas. Mačiau daug prezidentų, šitas tikrai linksmas žmogus, malonus – tik geras jo puses matau. Puikiai su užsienio politika tvarkosi, diplomatiškas. Džiaugiuosi, kad jį išrinko, o pačią inauguraciją, be abejo, stebėjau. 

klausimelis 07 16 2

Algis iš Slavikų:

O ką jam gali palinkėti? Aš iš kaimo, pensininkas, man vis tiek. Tegul vadovauja ir viskas. Normalus, geras Prezidentas, nieko nepridursi. Kai perrinko jį, džiaugiausi – jei būtų kas nors kitas atėjęs, vis tiek kitaip nieko nebūtų padaręs. Inauguracijos renginys, manau, svarbus, nes juk pats Prezidentas valstybei svarbus, jis galva, vadovas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.