Kriminalai (2015-11-17)

Apvogė
Lapkričio 14 d. apie 11 val. Šakiuose V. Kudirkos gatvėje esančioje parduotuvėje AIBĖ iš  moters (88 m.), gyvenančios Lukšių seniūnijos Akmenynės kaime, rankinės pavogta piniginė, kurioje buvo banko mokėjimo kortelė, asmens tapatybės kortelė, pensininko pažymėjimas, 300 eurų.

Mirė
Lapkričio 14 d. apie 18 val. savo namų, esančių Šakių seniūnijos Išdagų kaime, garažo duobėje  rastas vyro (20 m.) kūnas be išorinių smurto žymių, išskyrus nubrozdinimus veido srityje. Mirties priežasčiai nustatyti kūnas išsiųstas į Valstybinės teismo medicinos tarnybos Jurbarko ekspertinį poskyrį.  

Pastūmė
Lapkričio 14 d. apie 22 val. Šakiuose gyvenanti neblaivi moteris (48 m.) namuose pastūmė penkiolikmetę dukrą, kuri griūdama trenkėsi į sofos-lovos kraštą. Nukentėjusioji dėl kaklo sumušimo gydoma ambulatoriškai. Motina po apklausos paleista.
 
Pasikorė
Lapkričio 15 d. apie 14 val. malkinėje, esančioje Kriūkų seniūnijos Sutkų kaime, rastas pasikoręs vyras (67 m.), ant kūno išorinių smurto žymių nepastebėta.

Smurtavo
Lapkričio 15 d. apie 16 val. namuose, esančiuose Gelgaudiškio seniūnijos Skaistakaimio kaime, sugyventinis (48 m.) smurtavo prieš savo sugyventinę (53 m.).

Lapkričio 15 d. apie 19 val. namuose, esančiuose Kriūkų seniūnijos Ilguvos kaime, sutuoktinis (44 m.) smurtavo prieš savo žmoną (40 m.). Įtariamasis sulaikytas.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.