Kriminalai (2015-11-17)

Apvogė
Lapkričio 14 d. apie 11 val. Šakiuose V. Kudirkos gatvėje esančioje parduotuvėje AIBĖ iš  moters (88 m.), gyvenančios Lukšių seniūnijos Akmenynės kaime, rankinės pavogta piniginė, kurioje buvo banko mokėjimo kortelė, asmens tapatybės kortelė, pensininko pažymėjimas, 300 eurų.

Mirė
Lapkričio 14 d. apie 18 val. savo namų, esančių Šakių seniūnijos Išdagų kaime, garažo duobėje  rastas vyro (20 m.) kūnas be išorinių smurto žymių, išskyrus nubrozdinimus veido srityje. Mirties priežasčiai nustatyti kūnas išsiųstas į Valstybinės teismo medicinos tarnybos Jurbarko ekspertinį poskyrį.  

Pastūmė
Lapkričio 14 d. apie 22 val. Šakiuose gyvenanti neblaivi moteris (48 m.) namuose pastūmė penkiolikmetę dukrą, kuri griūdama trenkėsi į sofos-lovos kraštą. Nukentėjusioji dėl kaklo sumušimo gydoma ambulatoriškai. Motina po apklausos paleista.
 
Pasikorė
Lapkričio 15 d. apie 14 val. malkinėje, esančioje Kriūkų seniūnijos Sutkų kaime, rastas pasikoręs vyras (67 m.), ant kūno išorinių smurto žymių nepastebėta.

Smurtavo
Lapkričio 15 d. apie 16 val. namuose, esančiuose Gelgaudiškio seniūnijos Skaistakaimio kaime, sugyventinis (48 m.) smurtavo prieš savo sugyventinę (53 m.).

Lapkričio 15 d. apie 19 val. namuose, esančiuose Kriūkų seniūnijos Ilguvos kaime, sutuoktinis (44 m.) smurtavo prieš savo žmoną (40 m.). Įtariamasis sulaikytas.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kas lemia žemą rajono poziciją švietimo srityje?

klausimelis 05 21Edvinas iš Šakių:

Manau, mokiniai yra per mažai motyvuoti mokytis. Aš, pavyzdžiui, baigiau aštuonias klases, buvo kitokie laikai, bet siekiau, stengiausi mokytis. Ir toliau mokiausi, baigiau technikumą. Sūnus baigė universitetą, anūkai dar maži. Kaimo vaikai mokosi ne prasčiau. Netgi labiau pasiekia aukštų pasiekimų. 

klausimelis 05 21 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Manau, ir tėvai turėtų labiau rūpintis vaikų mokslais. Bet yra ir pačių mokinių be motyvacijos. Mačiau – stovi prie Darbo biržos du mokiniai, o ne pamokose. Savo laiku siekiau mokytis, nebuvo jokia kančia eiti į mokyklą. Baigiau devynias klases, vėliau įsidarbinau. Girdėjau – Griškabūdyje mokytojų trūksta. Netiesa, kad kaimo vaikai prasčiau mokosi, mūsų kaime vienoje šeimynoje augantys vaikai labai aukštų rezultatų yra pasiekę.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.