Kriminalai (2015-11-17)

Apvogė
Lapkričio 14 d. apie 11 val. Šakiuose V. Kudirkos gatvėje esančioje parduotuvėje AIBĖ iš  moters (88 m.), gyvenančios Lukšių seniūnijos Akmenynės kaime, rankinės pavogta piniginė, kurioje buvo banko mokėjimo kortelė, asmens tapatybės kortelė, pensininko pažymėjimas, 300 eurų.

Mirė
Lapkričio 14 d. apie 18 val. savo namų, esančių Šakių seniūnijos Išdagų kaime, garažo duobėje  rastas vyro (20 m.) kūnas be išorinių smurto žymių, išskyrus nubrozdinimus veido srityje. Mirties priežasčiai nustatyti kūnas išsiųstas į Valstybinės teismo medicinos tarnybos Jurbarko ekspertinį poskyrį.  

Pastūmė
Lapkričio 14 d. apie 22 val. Šakiuose gyvenanti neblaivi moteris (48 m.) namuose pastūmė penkiolikmetę dukrą, kuri griūdama trenkėsi į sofos-lovos kraštą. Nukentėjusioji dėl kaklo sumušimo gydoma ambulatoriškai. Motina po apklausos paleista.
 
Pasikorė
Lapkričio 15 d. apie 14 val. malkinėje, esančioje Kriūkų seniūnijos Sutkų kaime, rastas pasikoręs vyras (67 m.), ant kūno išorinių smurto žymių nepastebėta.

Smurtavo
Lapkričio 15 d. apie 16 val. namuose, esančiuose Gelgaudiškio seniūnijos Skaistakaimio kaime, sugyventinis (48 m.) smurtavo prieš savo sugyventinę (53 m.).

Lapkričio 15 d. apie 19 val. namuose, esančiuose Kriūkų seniūnijos Ilguvos kaime, sutuoktinis (44 m.) smurtavo prieš savo žmoną (40 m.). Įtariamasis sulaikytas.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.