Kriminalai (2015-11-19)

Apvogė
Lapkričio 17 d. Griškabūdžio seniūnijos Patašinės kaimo gyventoja (47 m.) pranešė, kad apie 13–14 val. Griškabūdžio gimnazijos sporto salėje buvo pavogtas jai priklausantis mobiliojo ryšio telefonas „Sony Xperia V“, kurio naudojosi jos dukra (13 m.). Nuostolis 460 eurų.

Mirė
Lapkričio 17 d. apie 7 val. Kriūkų seniūnijos Pypliškės kaime, namuose, rastas miręs vyras (47 m.), kūnas be išorinių smurto žymių.

Įsibrovė
Lapkričio 18 d. apie12 val. Kudirkos Naumiesčio Baltkalnio gatvės gyventojas pastebėjo, kad, įsibrovus į jam priklausančias nerakintas dirbtuves, buvo pavogtas elektrinis kampinis šlifuoklis, kurio vertė 115 eurų, ir elektrinis gręžtuvas, kurio vertė 85 eurai.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar lengva jaunimui susirasti darbą vasarai?

klausimelis 05 24Zita iš Šakių:

Nežinau, mano anūkas tai susiranda. Sąlygos nėra paprastos, bet, manau, viskas priklauso nuo žmogaus ir noro. Darbo jaunimui tikrai reikia, nebūtinai visą vasarą, bet nors kiek. Mano vaikai visą laiką dirbo vasaromis, tiesa, anuomet dar kolūkiuose. Kaip bebūtų, darbas tiesiog yra vertybė, charakterio ugdymo priemonė, o ir sveikatai į naudą išeina. 

klausimelis 05 24 2

Antanas iš Lukšių:

Manau, kad išrankiems studentams ir moksleiviams darbą rasti sudėtingiau. Tie, kurie paprasti, nesibaido jokio darbo, manau, kad gali susirasti – ūkininkų daug yra, kurie mielai priima. Darbas žmonėms niekada nepakenkė, padirbėti visai neblogai, bet studentai ir moksleiviai gali turėti ir kitų užsiėmimų, kurie yra taip pat reikalingi. Yra tokių, kurie gilina žinias, jiems mokslo metų nepakanka. Tai irgi savotiškai darbas. Yra darbas už pinigus, yra intelektualus.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.