Gelgaudiškis – miestas, kuriame gyventi darosi saugiau

saugi bendruomeneRita PLAUŠINAITYTĖ-ŠERKŠNIENĖ

Šių metų gruodžio 11 d. baigėsi Šakių policijos komisariato paskelbtas konkursas „Saugiausia Šakių rajono bendruomenė 2015“, kuris rajone buvo pradėtas vykdyti dar gegužės 29d. Gruodžio 16 d. Šakių savivaldybėje įvyko šio konkurso nugalėtojų apdovanojimai. Saugiausia rajono bendruomenė pripažinta Gelgaudiškio bendruomenė „Atgaiva“. Jai atiteko ir piniginis šio konkurso nugalėtojų prizas – 200 eurų.

Nuotr. Konkurso „Saugiausia Šakių rajono bendruomenė 2015“ nugalėtoja tapo Gelgaudiškio bendruomenė „Atgaiva“.

Konkurse dalyvavo aktyviausi

Kaip sako Šakių policijos bendruomenės pareigūnė Aušra Mockevičiūtė, Šakių rajone yra įkurta 17 „Saugios kaimynystės“ grupių, tačiau...

(Daugiau paskaityti galite gruodžio 18 dienos laikraštyje arba po savaitės internete)

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.