Liepsnojo ūkinis pastatas

gaisras ukinisSausio 4 dieną rajone kilo pirmieji šiais metais gaisrai.

Nuotr. Gaisras ūkiniame pastate kilo nuo vasaros virtuvėlėje užsiliepsnojusių netoli kūrenamos krosnies sukrautų malkų.

Apie 7 val., Gelgaudiškio seniūnijos Daukantiškių kaime užsiliepsnojo vasaros virtuvė. Šis pastatas yra sujungtas su ūkiniu pastatu, todėl nuo virtuvės gaisras metėsi į pastogę, o vėliau į daržinėje sukrautą šieną. Anot Priešgaisrinės apsaugos specialistų, pirmasis šiais metais gaisras rajone kilo dėl to, kad virtuvėlėje buvo kūrenama netvarkinga krosnis, o šalia jos buvo sukrautos malkos. Per gaisrą nudegė apie 50 kv. m stogo dangos, sudegė apie 1 t šieno, 0,5 t bulvių. Namų šeimininkei pasijutus blogai, iškviesta greitoji medicinos pagalba.

Tą pačią dieną Lekėčių miestelyje užsidegė sunkiasvoris automobilis. Gaisras kilo tada, kai vairuotojas užkūręs automobilį, norėjo jį pašildyti. Manoma, kad gaisras kilo dėl techninių gedimų. Skubiai atvykus ugniagesiams gelbėtojams, mašina greitai buvo užgesinta. Nuostoliai tikslinami.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.