Liepsnojo ūkinis pastatas

gaisras ukinisSausio 4 dieną rajone kilo pirmieji šiais metais gaisrai.

Nuotr. Gaisras ūkiniame pastate kilo nuo vasaros virtuvėlėje užsiliepsnojusių netoli kūrenamos krosnies sukrautų malkų.

Apie 7 val., Gelgaudiškio seniūnijos Daukantiškių kaime užsiliepsnojo vasaros virtuvė. Šis pastatas yra sujungtas su ūkiniu pastatu, todėl nuo virtuvės gaisras metėsi į pastogę, o vėliau į daržinėje sukrautą šieną. Anot Priešgaisrinės apsaugos specialistų, pirmasis šiais metais gaisras rajone kilo dėl to, kad virtuvėlėje buvo kūrenama netvarkinga krosnis, o šalia jos buvo sukrautos malkos. Per gaisrą nudegė apie 50 kv. m stogo dangos, sudegė apie 1 t šieno, 0,5 t bulvių. Namų šeimininkei pasijutus blogai, iškviesta greitoji medicinos pagalba.

Tą pačią dieną Lekėčių miestelyje užsidegė sunkiasvoris automobilis. Gaisras kilo tada, kai vairuotojas užkūręs automobilį, norėjo jį pašildyti. Manoma, kad gaisras kilo dėl techninių gedimų. Skubiai atvykus ugniagesiams gelbėtojams, mašina greitai buvo užgesinta. Nuostoliai tikslinami.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.