Kriminalai (2016-01-16)

Apvogė
Sausio 11 d. apie 8 val. Gelgaudiškio gyventoja (34 m.), atėjusi prie jai priklausančio automobilio PEUGOT 306, kuris buvo paliktas automobilių stovėjimo aikštelėje, esančioje prie namo Gelgaudiškyje Mokyklos gatvėje, pastebėjo, kad, sugadinus vairuotojo durelių spynelę, patekta į automobilio vidų ir pavogta magnetola bei akumuliatorius. Nuostolis 45 eurai.

Sausio 11 d. Šakių gyventoja (29 m.) pranešė policijai, kad šių metų sausio 7 d. apie 20 val. iš savo sąskaitos į nurodytą kito asmens sąskaitą pervedė 250 eurų ir iki šiol negavo užsakytos prekės – mobiliojo ryšio telefono „Samsung Galaxy S6“. Nuotolis 250 eurų.
 
Avarija
Sausio 12 d. apie 12 val. Šakiuose Griškabūdžio gatvėje šakietė (52 m.), vairuodama automobilį FORD KA, išvažiavo iš šalutinio į pagrindinį kelią ir kliudė Panovių kaimo gyventojo (20 m.) vairuojamą automobilį VW GOLF, važiavusį pagrindiniu keliu. VW GOLF automobilis po susidūrimo nuvažiavo nuo kelio. Eismo įvykio metu susižalojo automobilio FORD KA keleivė, kuriai Šakių ligoninėje nustatyta galvos smegenų trauma, kairio antakio muštinė žaizda, kairės akiduobės lūžimas, po apžiūros ji išvežta į Kauno klinikas. Abu vairuotojai buvo blaivūs.

Smurtavo
Sausio 13 d. šakietė (41 m.) pranešė policijai, kad apie 14 val. daugiabučio gyvenamojo namo kieme be jokios priežasties, nepadoriu elgesiu demonstruodamas nepagarbą aplinkiniams ir aplinkai, pažįstamas vyras (51 m.) užpuolė ir sudavė vieną smūgį į veidą jos nepilnamečiui sūnui (16 m.).

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.