Kriminalai (2016-01-16)

Apvogė
Sausio 11 d. apie 8 val. Gelgaudiškio gyventoja (34 m.), atėjusi prie jai priklausančio automobilio PEUGOT 306, kuris buvo paliktas automobilių stovėjimo aikštelėje, esančioje prie namo Gelgaudiškyje Mokyklos gatvėje, pastebėjo, kad, sugadinus vairuotojo durelių spynelę, patekta į automobilio vidų ir pavogta magnetola bei akumuliatorius. Nuostolis 45 eurai.

Sausio 11 d. Šakių gyventoja (29 m.) pranešė policijai, kad šių metų sausio 7 d. apie 20 val. iš savo sąskaitos į nurodytą kito asmens sąskaitą pervedė 250 eurų ir iki šiol negavo užsakytos prekės – mobiliojo ryšio telefono „Samsung Galaxy S6“. Nuotolis 250 eurų.
 
Avarija
Sausio 12 d. apie 12 val. Šakiuose Griškabūdžio gatvėje šakietė (52 m.), vairuodama automobilį FORD KA, išvažiavo iš šalutinio į pagrindinį kelią ir kliudė Panovių kaimo gyventojo (20 m.) vairuojamą automobilį VW GOLF, važiavusį pagrindiniu keliu. VW GOLF automobilis po susidūrimo nuvažiavo nuo kelio. Eismo įvykio metu susižalojo automobilio FORD KA keleivė, kuriai Šakių ligoninėje nustatyta galvos smegenų trauma, kairio antakio muštinė žaizda, kairės akiduobės lūžimas, po apžiūros ji išvežta į Kauno klinikas. Abu vairuotojai buvo blaivūs.

Smurtavo
Sausio 13 d. šakietė (41 m.) pranešė policijai, kad apie 14 val. daugiabučio gyvenamojo namo kieme be jokios priežasties, nepadoriu elgesiu demonstruodamas nepagarbą aplinkiniams ir aplinkai, pažįstamas vyras (51 m.) užpuolė ir sudavė vieną smūgį į veidą jos nepilnamečiui sūnui (16 m.).

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate seimūno G. Surplio idėją liepos pirmąjį šeštadienį paskelbti Giminių diena?

klausimelis 06 11Irena iš Lukšių:

Manau, kad tolstančius giminaičius vargu ar kas begali suartinti, bet gal į naudą būtų. Galbūt pirmais metais ir neprigytų, bet ilgainiui taptų sava, žmonės kaip per kokias Jonines susieitų. Dabar tikrai daromės kaip robotukai – bėgi, bėgi... Pas mus aplinkoje silpnėja giminių ryšiai, net nežinau, kas dėl to kaltas, gal kompiuteriai, naujos technologijos. Žmonės pavargę, kažkas tikrai ne taip darosi. 

klausimelis 06 11 2

Antanas iš Šakių:

Teigiamai, šventės visada smagu. Nežinau, kaip ji galėtų būti švenčiama, manau, nuo giminių skaičiaus priklauso – turiu draugų, kur daug giminių, jie užsisako sodybas, šventė ne vienos dienos išeina. Aš nelabai daug giminių turiu, mažame rate išsitenkam, o ir šiaip, senas jau, nelabai kam įdomus... Manau, tokios progos gali svarbiomis tapti. Anksčiau kitaip būdavo, o dabar žmonės tolsta, kraustosi į užsienį jaunimas. Liūdna labai dėl to.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.