Kriminalai (2016-01-16)

Apvogė
Sausio 11 d. apie 8 val. Gelgaudiškio gyventoja (34 m.), atėjusi prie jai priklausančio automobilio PEUGOT 306, kuris buvo paliktas automobilių stovėjimo aikštelėje, esančioje prie namo Gelgaudiškyje Mokyklos gatvėje, pastebėjo, kad, sugadinus vairuotojo durelių spynelę, patekta į automobilio vidų ir pavogta magnetola bei akumuliatorius. Nuostolis 45 eurai.

Sausio 11 d. Šakių gyventoja (29 m.) pranešė policijai, kad šių metų sausio 7 d. apie 20 val. iš savo sąskaitos į nurodytą kito asmens sąskaitą pervedė 250 eurų ir iki šiol negavo užsakytos prekės – mobiliojo ryšio telefono „Samsung Galaxy S6“. Nuotolis 250 eurų.
 
Avarija
Sausio 12 d. apie 12 val. Šakiuose Griškabūdžio gatvėje šakietė (52 m.), vairuodama automobilį FORD KA, išvažiavo iš šalutinio į pagrindinį kelią ir kliudė Panovių kaimo gyventojo (20 m.) vairuojamą automobilį VW GOLF, važiavusį pagrindiniu keliu. VW GOLF automobilis po susidūrimo nuvažiavo nuo kelio. Eismo įvykio metu susižalojo automobilio FORD KA keleivė, kuriai Šakių ligoninėje nustatyta galvos smegenų trauma, kairio antakio muštinė žaizda, kairės akiduobės lūžimas, po apžiūros ji išvežta į Kauno klinikas. Abu vairuotojai buvo blaivūs.

Smurtavo
Sausio 13 d. šakietė (41 m.) pranešė policijai, kad apie 14 val. daugiabučio gyvenamojo namo kieme be jokios priežasties, nepadoriu elgesiu demonstruodamas nepagarbą aplinkiniams ir aplinkai, pažįstamas vyras (51 m.) užpuolė ir sudavė vieną smūgį į veidą jos nepilnamečiui sūnui (16 m.).

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Penktadienį vyko Prezidento inauguracija. Ko palinkėtumėte?

klausimelis 07 16Vladas iš Šakių:

Visų pirma – sveikatos. Laimės ir sėkmės darbuose, ilgų, laimingų vadovavimo ir gyvenimo metų. Nelabai ko daugiau ir reikia, nes ir taip labai geras valstybės vadovas. Mačiau daug prezidentų, šitas tikrai linksmas žmogus, malonus – tik geras jo puses matau. Puikiai su užsienio politika tvarkosi, diplomatiškas. Džiaugiuosi, kad jį išrinko, o pačią inauguraciją, be abejo, stebėjau. 

klausimelis 07 16 2

Algis iš Slavikų:

O ką jam gali palinkėti? Aš iš kaimo, pensininkas, man vis tiek. Tegul vadovauja ir viskas. Normalus, geras Prezidentas, nieko nepridursi. Kai perrinko jį, džiaugiausi – jei būtų kas nors kitas atėjęs, vis tiek kitaip nieko nebūtų padaręs. Inauguracijos renginys, manau, svarbus, nes juk pats Prezidentas valstybei svarbus, jis galva, vadovas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.