Rado brakonieriavimo kilpas

Šakių rajono aplinkos apsaugos agentūros darbuotojai sausio 6 d. gavo pranešimą apie brakonieriavimą. Pranešta, kad Barzdų seniūnijos Žečkalnių kaime esančiame miške statomos kilpos gyvūnams gaudyti.

Agentūros pareigūnai nedelsdami nuvyko į nurodytą vietą. Miške rastos pastatytos 4 kilpos, sulaikytas jas pastatęs asmuo. Aplinkosaugininkai jį rado netoli įvykio vietos. Pažeidėjui surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas. Byla bus perduota Šakių rajono apylinkės teismui. Už tokią „medžioklę“ numatyta bauda nuo 579 iki 1737 eurų su pažeidimo padarymo įrankių, kitų pažeidimo padarymo priemonių konfiskavimu.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate įvykius JAV?

klausimelis 07 23Juozas iš Gotlybiškių:

Labai seku įvykius Amerikoje. Keistas man tas pasikėsinimas į Trumpą. Ar nebus tik surežisuotas? Tokia mano nuomonė. O kad Bidenas pasitraukė iš rinkimų kovos, pritariu tokiam jo pasirinkimui. Amžius visgi. Manau, atsiras kandidatų jį pakeisti. O jei bus išrinktas Trumpas, sunku kažką prognozuoti. Jis yra reiklesnis. Gal ir neblogai būtų. Nesuprantu vieno, pasaulyje vyksta karai, žūsta žmonės. Ar negali tie pasaulio viršininkai susėsti ir priimti esminius sprendimus?

klausimelis 07 23 2

Bronislava iš Lukšių:

Dar nežinojau, kad Bidenas pasitraukė iš prezidento rinkimų. Manau, jau reikėjo, painiojasi kalbėdamas, sumaišo prezidentų pavardes. O dėl pasikėsinimo į kitą kanditatą, Trumpą, nesuprantu pasikėsinusio jaunuolio motyvų. Tiesa, Trumpas po šio įvykio įgavo didesnį liaudies pasitikėjimą. Sunku pasakyti, kas lauktų Europos, Ukrainos, Trumpui tapus prezidentu. Gal blogiau nebūtų. Reikia tikėtis, kad viskas bus gerai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.