Girti keleiviai priešinosi pasieniečiams ir juos įžeidinėjo

pasienieciaiPasienyje su Rusija dokumentų patikrinimui sustabdę automobilį BMW Rociškių užkardos pasieniečiai sulaukė juo vykusių neblaivių keleivių pasipriešinimo ir įžeidinėjimų.

Nuotr. Pasipriešinusiems asmenims pradėtos administracinės bylos.

Šeštadienio vakarą VSAT Pagėgių rinktinės Rociškių užkardos pasieniečiai dokumentų patikrinimui kelyje Sudargas – Slavikai Rociškių kaimo ribose  sustabdė automobilį, kuriuo vyko penki asmenys. Ši vietovė yra specialiais ženklais nužymėtame pasienio ruože, kur privaloma turėti asmens tapatybę patvirtinančius dokumentus.
 
Pasieniečiams paprašius pateikti dokumentus paaiškėjo, kad vienas keleivis, 56-erių Šakių rajono gyventojas, jų neturi. VSAT pareigūnai iškart pastebėjo, kad jis yra neblaivus. Aiškinantis įvykio aplinkybes vyras pradėjo priešintis. Pasieniečiai iškvietė Šakių policijos pareigūnus, kurie keleiviui nustatė 0,7 promilės girtumą.

Rociškių užkardos pareigūnai sulaikė dar du automobiliu vykusius asmenis – 24-erių Šakių rajono ir 34-erių Kauno gyventojus. Jie irgi buvo apgirtę bei nepatenkinti, kad pasieniečiai tikrina dokumentus. Išlipę iš automobilio vyrai demonstratyviai viešoje vietoje gėrė alkoholinius gėrimus, įžeidinėjo VSAT pareigūnus. Šie iš pradžių dar bandė chuliganus nuraminti, tačiau pastarieji nepakluso ir toliau plūdosi. Sulaikomi abu keleiviai priešinosi.

24-erių Šakių rajono gyventojui policijos pareigūnai nustatė 1,64 promilės girtumą, 34-erių kaunietis atsisakė pūsti į alkotesterį.

Visi trys vyrai buvo pristatyti į VSAT Pagėgių rinktinės Rociškių užkardą. Dėl Pasienio teisinio režimo taisyklių pažeidimo, t. y. dokumentų neturėjimo, ir pasipriešinimo 56-erių Šakių rajono gyventojui pradėtos administracinių bylų teisenos. 24-erių Šakių rajono ir 34-erių Kauno gyventojams pradėtos administracinių bylų teisenos dėl alkoholinių gėrimų gėrimo viešoje vietoje bei dėl pasipriešinimo VSAT pareigūnams. Bylas nagrinės teismas.

Po apklausų ir atlikus dokumentų formalumus, pasieniečiai sulaikytuosius paleido.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate Ingos Ruginienės Vyriausybės darbą?

klausimelis 12 12Renata iš Kudirkos Naumiesčio:

Nelabai domiuosi politika. Net nežiūriu televizoriaus. Per žinias tas pats per tą patį. Net negaliu atsakyti, kaip vertinu dabartinės Vyriausybės darbą. Toks dviprasmiškas dalykas. Nelabai žinau ir visų ministrų. O dėl kontrabandinių balionų, tai keista, kad prie anos valdžios nebuvo šita situacija reklamuojama, nors jie jau tuomet skraidė. Jie neatsirado tik prie šitos Vyriausybės. Anuomet sutvarkė, o prie šitos Vyriausybės nesugeba. 

klausimelis 12 12 2

Zosė iš Šakių:

Domiuosi politika. Kiekvieną dieną nuo ketvirtos pasileidžiu per televizorių žinias, bet dabartinė Ministrė Pirmininkė ne prie širdies. Ir kaip žmogus, ir kaip politikė. Neturi politinės patirties. Nepasakyčiau, kad susitvarko ir su premjerės pareigomis. Ir jeigu parašyti pažymį, būtų šešetas. Man iš viso šitas Seimas prastas, nepalyginsi su ankstesnės kadencijos. Žinau, kad dėl kontrabandinių balionų šalyje paskelbta ekstremalioji situacija. Kaip su jais kovoti, sprendimų Vyriausybė, deja, neranda.

europos pulsas350px

 
nuoma350px 
 
 BY GPM 350px
 
pasisupkiva drauge 350px
 
sms
tu esi 350px

lt72 3
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.