Nukentėjo ir automobiliai, ir stulpas

avarija stulpasPraėjusį trečiadienį Šakiuose, Kęstučio ir Striūpų gatvių sankryžoje automobilis „Audi“ įlėkė į stulpą.

Nuotr. „Audi“ automobilis atsitrenkė į stulpą, nes jo nepraleido kitas, į kairę sukęs automobilis.

Automobilis „Audi“ Kęstučio gatve važiavo nuo Kudirkos Naumiesčio Šakių miesto pusės link, o kita transporto priemonė, prieš sukdama į Striūpų gatvę, jos nepraleido. Tad pagrindiniu keliu važiavusi „Audi“ dėl sukeltos situacijos atsitrenkė į pakelės stulpą. Neoficialiais duomenimis, avariją sukėlė neseniai vairuotojo pažymėjimą gavęs vairuotojas, kurio automobilis paženklintas klevo lapo formos skiriamuoju ženklu. Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos specialistai įvykio vietoje surinko išsiliejusius tepalus. Įvykis neįskaitinis, žmonės nenukentėjo.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar prisiimti atsakomybę atsistatydinant yra tinkamas sprendimas?

klausimelis 04 12Danutė iš Paluobių:

Atsistatydinti – lengviausias kelias. Nemanau, kad toks požiūris yra teisingas. Geriau, kad ministrai patys išspręstų susidariusias problemas, nes iki jų kadencijos pabaigos liko labai mažai laiko. 

klausimelis 04 12 2

Vytautas iš Lepšių:

Nelabai. Jei prisidirbi, tai turi pats ir ištaisyt, išsisrėbt tą košę, o ne trauktis. Nors kas žino, kodėl taip nutinka. Gal ministrai nesusikalba su Vyriausybe.


BlueYellow-baneris
 
TKV sakiai350
sms
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.