Kriminalai (2016-07-22)

Pavogė
Liepos 17 d. Kriūkų seniūnijos Gerdžiūnų kaimo gyventoja (72 m.) policijai pranešė, kad iš sodybos, esančios Kriūkų seniūnijos Pypliškių kaime, pasigedo pjūklo malkoms pjauti. Nuostolis 600 eurų.

Sumušė
Liepos 19 d. į Šakių ligoninę kreipėsi vyras (32 m.), kuris dėl krūtinės šonkaulio lūžimo, galvos smegenų sukrėtimo bei kaukolės lūžimo, rankų ir galvos nubrozdinimų pervežtas gydyti į Kauno ligoninę. Vyras paaiškino, kad liepos 17 d. Marijampolės sav. Nendrinių kaimo sodyboje jį sumušė bei naudojo elektrošoką keturi nepažįstami asmenys.

Dingo
Liepos 19 d. gautas pranešimas iš Šakių vaikų globos namų, kad iš jų išėjo ir iki šiol negrįžo globotinis (17 m.).

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Penktadienį vyko Prezidento inauguracija. Ko palinkėtumėte?

klausimelis 07 16Vladas iš Šakių:

Visų pirma – sveikatos. Laimės ir sėkmės darbuose, ilgų, laimingų vadovavimo ir gyvenimo metų. Nelabai ko daugiau ir reikia, nes ir taip labai geras valstybės vadovas. Mačiau daug prezidentų, šitas tikrai linksmas žmogus, malonus – tik geras jo puses matau. Puikiai su užsienio politika tvarkosi, diplomatiškas. Džiaugiuosi, kad jį išrinko, o pačią inauguraciją, be abejo, stebėjau. 

klausimelis 07 16 2

Algis iš Slavikų:

O ką jam gali palinkėti? Aš iš kaimo, pensininkas, man vis tiek. Tegul vadovauja ir viskas. Normalus, geras Prezidentas, nieko nepridursi. Kai perrinko jį, džiaugiausi – jei būtų kas nors kitas atėjęs, vis tiek kitaip nieko nebūtų padaręs. Inauguracijos renginys, manau, svarbus, nes juk pats Prezidentas valstybei svarbus, jis galva, vadovas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.