Kriminalai (2016-08-09)

Neatsiskaitė
Rugpjūčio 4 d. Lukšių seniūnijos ūkininkas policijai pranešė, kad liepos 20 d. asmuo, galimai gyvenantis Pagėgių savivaldybės Lumpėnų kaime, pagal išrašytą sąskaitą-faktūrą įsigijo penkias tonas bulvių, kurių vertė 1210 eurų, įsipareigodamas už jas atsiskaityti bankiniu pavedimu per 10 dienų, tačiau už jas neatsiskaitė iki šiol. Tas pats asmuo liepos 27 d. pagal sąskaitą-faktūrą įsigijo dar 15,5 tonų bulvių, kurių vertė 3188,35 eurai, už kurias taip pat neatsiskaitė.

Dingo
Rugpjūčio 6 d. policijai pranešta, kad iš Šakių vaikų globos namų rugpjūčio 5 d. apie 18 val. išėjo ir iki šiol negrįžo globotinis (17 m.). Jo buvimo vieta nežinoma.
 
Smurtavo
Rugpjūčio 7 d. Šakių seniūnijos Ritinių kaimo gyventoja (47 m.) apie 20 val. policijai pranešė, kad namuose jos buvęs sutuoktinis (52 m.) mušasi su sūnumi (27m.). Nuvykus pareigūnams nustatyta, kad sūnus smurtavo prieš savo tėvą.

Bandė pavogti
Rugpjūčio 7d. policija gavo pranešimą, kad apie 23 val. buvo pasikėsinta pavogti šakiečio (32 m.) motorolerį, kuris stovėjo kieme prie medžio prirakintas kabančia spyna. Asmenys, pamatę šalia vaikščiojančius kaimynus, pasišalino iš įvykio vietos palikdami transporto priemonę.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.