Gyventojai tampa pilietiškesni ir sąmoningesni

Marijampolės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas informavo, kad daugėja gyventojų pranešimų apie nesaugų vairavimą bei apsvaigusius vairuotojus.

Statistikos duomenimis, 2013 m. registruoti 639 pranešimai dėl neblaivių vairuotojų ir nesaugaus vairavimo, 2014-aisiais – 832, o 2015-aisiais skaičius žymiai išaugo, gauti 1327 pranešimai. Šiemet nuo sausio 1 d. iki liepos 31 d. registruota jau 913 tokių pranešimų.

„Policija reaguoja į kiekvieną pranešimą – 85–90 proc. eismo dalyvių, apie kuriuos policija gavo gyventojų pranešimus, surandama, patikrinama arba sulaikoma. Vidutinis policijos pareigūnų reagavimo laikas (atvykimas į nurodytą vietą) pagal šios rūšies pranešimus – vidutiniškai 9,26 min“, – sakė Operatyvaus valdymo skyriaus viršininkas Aušrys Kvederevičius.
 
Pasak jo, daugiausia pranešimų šiais metais sulaukta birželio ir liepos mėnesiais (po 168), mažiausiai – sausį (76 pranešimai). Apie nesaugų vairavimą gyventojai aktyviausiai informuoja vakaro valandomis.

Policija dėkoja visiems, kurie nėra abejingi ir neleidžia sėsti už vairo neblaiviems (apsvaigusiems) asmenims, arba, pamatę vairuoti susiruošusį ar jau vairuojantį neblaivų asmenį, informuoja apie tai tel. 112.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.