Kriminalai (2016-08-23)

Smurtavo
Rugpjūčio 17 d. moteris (30 m.) policijai pranešė, kad pažįstamo namuose Gelgaudiškyje prieš ją būdamas neblaivus smurtavo sutuoktinis (40 m.). Įtariamasis sulaikytas.

Mirė
Rugpjūčio 18 d. apie 17 val. Sudargo seniūnijoje Pervazninkų kaime namuose rastas miręs vyras (64m.), kūnas be išorinių smurto žymių.
 
Padirbta kupiūra
Rugpjūčio 18 d. į policiją kreipėsi Kauno regiono pinigų pervežimo ir perskaičiavimo skyrius pranešdamas, kad rugpjūčio 15 d. iš bankomato, esančio Šakiuose V. Kudirkos gatvėje, buvo išimta 50 eurų nominalo kupiūra, kuri galimai yra padirbta.

Avarija
Rugpjūčio 20 d. kelyje Kaunas–Zapyškis–Šakiai, Lukšių seniūnijos Miliškių kaimo ribose, susidūrė automobilis Renault Megane Scenic, vairuojamas Lekėčių seniūnijos Pavilkijo kaimo gyventojo (54 m.) ir automobilis Subaru Forester, velkantis priekabą, vairuojamas Lukšių mstl. gyventojo (56 m.). Eismo įvykio metu sužalota Renault Megane Scenic keleivė (71 m.), kuriai Šakių ligoninėje diagnozuota krūtinės ląstos, dešinės alkūnės ir kairės blauzdos sumušimai, ji išleista į namus. Eismo įvykio metu vairuotojai buvo blaivūs, vairuotojo pažymėjimus turėjo.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar lengva jaunimui susirasti darbą vasarai?

klausimelis 05 24Zita iš Šakių:

Nežinau, mano anūkas tai susiranda. Sąlygos nėra paprastos, bet, manau, viskas priklauso nuo žmogaus ir noro. Darbo jaunimui tikrai reikia, nebūtinai visą vasarą, bet nors kiek. Mano vaikai visą laiką dirbo vasaromis, tiesa, anuomet dar kolūkiuose. Kaip bebūtų, darbas tiesiog yra vertybė, charakterio ugdymo priemonė, o ir sveikatai į naudą išeina. 

klausimelis 05 24 2

Antanas iš Lukšių:

Manau, kad išrankiems studentams ir moksleiviams darbą rasti sudėtingiau. Tie, kurie paprasti, nesibaido jokio darbo, manau, kad gali susirasti – ūkininkų daug yra, kurie mielai priima. Darbas žmonėms niekada nepakenkė, padirbėti visai neblogai, bet studentai ir moksleiviai gali turėti ir kitų užsiėmimų, kurie yra taip pat reikalingi. Yra tokių, kurie gilina žinias, jiems mokslo metų nepakanka. Tai irgi savotiškai darbas. Yra darbas už pinigus, yra intelektualus.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.