Kriminalai (2016-08-26)

Grasino ir sumušė
Rugpjūčio 21 d. moteris policijai parnešė, kad apie 16 val. į jos namus, esančius Šakių seniūnijoje Giedručių kaime, automobiliu atvažiavo sūnus (18 m.) su keturiais vyrais. Atvykę vyrai brovėsi į vidų, kėlė triukšmą, vartojo necenzūrinius žodžius, teigė, kad sūnus jiems skolingas. Po to asmenys pasišalino, o moteriai išėjus į darbą, sugrįžo ir prievarta kažkur išsivežė jos sūnų. Sumuštas vaikinas namo sugrįžo rugpjūčio 22 d. apie pirmą valandą nakties. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Avarija
Rugpjūčio 24 d. apie 14 val. Šakiuose Bažnyčios g. gyvenantis septyniolikmetis vairavo motorolerį neturėdamas teisės vairuoti šią transporto priemonę. Važiuodamas Kęstučio gatve pastebėjo į kairę sukantį pilkos spalvos automobilį Opel Corsa, vairuojamą slavikiečio (31m.). Vengdamas susidūrimo su automobiliu, paauglys griuvo. Motorolerio vairuotojui Šakių ligoninėje buvo diagnozuotas rankos ir kojos nubrozdinimas.
 
Pavogė
Rugpjūčio 24 d. Griškabūdžio seniūnijos Laukinės Kubiliškės kaimo gyventojas (77 m.) policijai pranešė, kad apie 19 val. pastebėjo, jog nuo jam priklausančio traktoriaus MTZ80, stovėjusio sodyboje už ūkinio pastato, pavogtas kuro siurblys, magnetas, iš variklio išleista apie 15 litrų, o iš traktoriaus tilto apie 20 litrų tepalo. Nuostolis 300 eurų.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate įvykius JAV?

klausimelis 07 23Juozas iš Gotlybiškių:

Labai seku įvykius Amerikoje. Keistas man tas pasikėsinimas į Trumpą. Ar nebus tik surežisuotas? Tokia mano nuomonė. O kad Bidenas pasitraukė iš rinkimų kovos, pritariu tokiam jo pasirinkimui. Amžius visgi. Manau, atsiras kandidatų jį pakeisti. O jei bus išrinktas Trumpas, sunku kažką prognozuoti. Jis yra reiklesnis. Gal ir neblogai būtų. Nesuprantu vieno, pasaulyje vyksta karai, žūsta žmonės. Ar negali tie pasaulio viršininkai susėsti ir priimti esminius sprendimus?

klausimelis 07 23 2

Bronislava iš Lukšių:

Dar nežinojau, kad Bidenas pasitraukė iš prezidento rinkimų. Manau, jau reikėjo, painiojasi kalbėdamas, sumaišo prezidentų pavardes. O dėl pasikėsinimo į kitą kanditatą, Trumpą, nesuprantu pasikėsinusio jaunuolio motyvų. Tiesa, Trumpas po šio įvykio įgavo didesnį liaudies pasitikėjimą. Sunku pasakyti, kas lauktų Europos, Ukrainos, Trumpui tapus prezidentu. Gal blogiau nebūtų. Reikia tikėtis, kad viskas bus gerai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.