Policijos bendruomenė minėjo profesinę šventę

policija apdovanoti
Nuotr. Tarp Angelų sargų dienos proga apdovanotųjų – Šakių rajono policijos komisariato  pareigūnai Ridas Balnaitis (kairėje) ir Ramūnas Mozūraitis.


Šakių policija minėdama savo profesinę šventę akcentavo, kad pareigūnai yra atviri visuomenei. Populiariai visuomenei pristatyta Šakių policijos veikla.
 
Pirmą kartą Lietuvoje policijos profesinė šventė – Angelų sargų diena paminėta 1925 m. spalio 2-ąją. Nuo Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo ši šventė minima kasmet kiekviename Lietuvos policijos komisariate. Šiais metais Šakių rajono policijos komisariate (PK) šventiniai renginiai prasidėjo kiek anksčiau: rugsėjo 16–28 dienomis vyko mažųjų Šakių rajono gyventojų piešinių konkursas „Policija vaiko akimis“, o rugsėjo 28-ąją vyresnių klasių moksleiviai dalyvavo protų mūšyje „Ką žinai apie policiją?“

Rugsėjo 30-ąją Šakių rajono PK pareigūnai į tarnybą rinkosi su šventinėmis uniformomis. Šakių Šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje Policijos-Angelų sargų dienos proga buvo laikomos šv. Mišios. Klebonas vicedek. kun.Vytautas Antanas Matusevičius pasveikino susirinkusius policijos pareigūnus su jų profesine švente, dėkojo už tarnybą, linkėjo laisvės, ramybės. Su profesine švente pasveikino ir Šakių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Virginijus Rekešius.

Po mišių policijos pareigūnai susirinko į komisariatą, kur visus darbuotojus pasveikino Šakių PK viršininkas Mindaugas Akelaitis, linkėjo kolegoms rezultatyvių darbų, stiprios sveikatos ir profesinės sėkmės – ji šiame darbe, pasak komisaro, taip pat labai reikalinga. M. Akelaitis įteikė Šakių rajono PK Kriminalinės policijos skyriaus tyrėjui Ridui Balnaičiui tarnybinį apdovanojimą-medalį „Už nepriekaištingą tarnybą“. Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko padėkos įteiktos Šakių rajono PK Viešosios policijos skyriaus Patrulių būrio specialistui Ramūnui Mozūraičiui ir Viešosios policijos skyriaus Patrulių būrio vyriausiajam patruliui Kęstučiui Ramanauskui. Policijos profesinės šventės proga Šakių rajono PK Kriminalinės policijos skyriaus tyrėjai Loretai Aleknavičienei buvo įteikta Lietuvos Respublikos Ministro Pirmininko padėka.

Spalio 3-iąją pareigūnai skyrė visuomenei. Šakių rajono policijos komisariatas atvėrė duris visiems, norintiems apžiūrėti naująsias policijos komisariato patalpas, susipažinti su policijos naudojamomis techninėmis priemonėmis, ginklais, sužinoti apie policininko profesiją. Tą dieną policijos komisariate apsilankė apie 80 įvairaus amžiaus lankytojų: moksleivių, mokytojų, policijos komisariato partnerių. Vaikų apklausos kambaryje apsigyveno naujas gyventojas – pliušinis šuo „Amsis“, kurį policijos komisariatui padovanojo Seimo nario Mindaugo Basčio padėjėja Kristina Geršvaltaitienė.

Visiems policijos komisariato svečiams buvo įteikti pačių darbuotojų sukurti popieriniai angeliukai.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.