Kriminalai (2016-11-15)

Avarija
Lapkričio 10 d. apie 8 val. Šakiuose Šaulių g. lengvasis automobilis „BMW 316“, vairuojamas Giedručių kaimo gyventojo (22 m.), kliudė per pėsčiųjų perėją ėjusią nepilnametę (15 m.), gyv. Šakiuose J. Vailokaičio g., ir ją sužalojo. Šakių ligoninėje mergaitei nustatyta dešinės blauzdos ir kairio klubo srities sumušimai. Po apžiūros ji išleista į namus. Pirminiais duomenimis, automobilio vairuotojas įvykio metu buvo blaivus, vairuotojo pažymėjimą turi.

Nesumokėjo
Lapkričio 10 d. į policiją kreipėsi Slavikų seniūnijos gyventojas (76 m.) ir pranešė, kad balandžio 26 d. vyras (21 m.) pasirašė paprastąjį vekselį, kuriuo įsipareigojo sumokėti 600 eurų sumą už parduodamą automobilį „Alfa Romeo 166“, tačiau iki šios dienos pinigų nesumokėjo.
 
Smurtavo
Lapkričio 11 d. policijai pranešta, kad apie 12 val. namuose, esančiuose Sintautų seniūnijos Gaisrių kaime, prieš vyrą (28 m.) smurtavo jo brolis (17 m.).

Apvogė
Lapkričio 11 d. Šakių seniūnijos Vilkeliškių kaimo gyventojas (59 m.) lapkričio 9 d. pasigedo jam priklausančio motorinio pjūklo „Stihl MS 180“, kuris buvo nerakintame ūkiniame pastate. Nuostolis 250 eurų.

Dingo
Lapkričio 11 d. Gelgaudiškio seniūnijos Elizavos kaimo gyventoja (64 m.) policijai pranešė, kad lapkričio 5 d. apie 16 val. jos globotinis (17 m.) išėjo iš namų ir negrįžo.

Nužudė
Lapkričio 13 d. apie 15 val. Sintautų mstl. rastas vyro (33 m.) kūnas su durtine žaizda krūtinėje. Įtariamoji (26 m.) neblaivi (2,19 prom. alkoholio) sugyventinė uždaryta į areštinę.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.