Per gaisrą Žvirgždaičiuose žuvo žmogus

gaisras bute
Nuotr. Gaisro metu apdegė lova, išdegė ir išardyta du kubiniai metrai medinių grindų.


Trečiadienio vakarą į Žvirgždaičius skubėjo gausios Šakių, Griškabūdžio, Kudirkos Naumiesčio ugniagesių bei Šakių medikų pajėgos, buvo gautas pranešimas, kad dega namas.
 
Atvykus ugniagesiams gelbėtojams degė individualaus namo antras aukštas. Ugniagesiai su kvėpavimo organų apsaugos aparatais įėjo į uždūmintas pirmo aukšto patalpas ir į lauką išnešė galimai dūmais apsinuodijusį neįgalų 67-erių vyrą. Jis medikų buvo išvežtas į ligoninę. Neįgalus žmogus gaisro metu nenukentėjo, paliktas priėmimo skyriuje stebėjimui iki ryto. Pirmame namo aukšte buvo išgelbėtas vyras (58 m.), jam medikų pagalbos neprireikė.

Apie 23 val. ugniagesiai iš antro aukšto išnešė dar vieną vyrą be gyvybės ženklų. Žmogus buvo gaivinamas ugniagesių gelbėtojų iki medikų atvykimo. Deja, šie konstatavo vyro (59 m.) mirtį.

Pirminiais duomenimis, gaisro metu degė lova, buvusi antrame namo aukšte esančiame kambaryje.  Namas buvo mūrinis, dviejų aukštų, perdangos gelžbetoninės, stogas dengtas šiferiu. Gaisro metu apdegė lova, išdegė ir išardyta du kubiniai metrai medinių grindų, išdužo stiklas, aprūko kambario sienos.

Įtariama, kad gaisras kilo dėl neatsargaus rūkymo lovoje. Įvykis tiriamas.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.