Kriminalai (2017-03-21)

Mirė
Kovo 15 d. savo namuose Šakių savivaldybės Išdagų kaime staiga mirė vyras (64 m.). Išoriškai apžiūrėjus, smurto požymių nenustatyta. Kūnas išsiųstas į Valstybinės teismo medicinos tarnybos Jurbarko ekspertinį poskyrį mirties priežasčiai nustatyti.

Vairavo neblaivūs
Kovo 16 d. apie 22 val. Šakių gyventojas (54 m.) Lukšiuose vairavo automobilį „Audi 80“ būdamas neblaivus ( 2,43 prom. alkoholio).
Kovo 19 d. apie 21 val. Kidulių seniūnijos gyventojas (39 m.) Šakių seniūnijos Zuikinės kaime neblaivus (3.11 prom. alkoholio) vairavo automobilį „Opel Vectra“.
 
Apvogė
Kovo 16 d. apie 9 val. vyras pastebėjo, kad dingusi iš piniginės jam priklausanti banko kortelė. Nuėjęs į banką sužinojo, kad nuo banko kortelės yra nuimti visi pinigai, t. y. 2048 eurai. Vyriškis teigė, kad banko kortelę jam pagrobė kovo 15 d. apie 12 val. parduotuvėje „Maxima“ arba „Zanavykų“ turguje.

Apgadino
Kovo 15 d. nepažįstami asmenys apgadino tris avilius, esančius Kudirkos Naumiestyje. Nuostolis 720 eurų.
Kovo 19 d. į policiją kreipėsi vyras (35 m.) ir pranešė, kad apgadintas jo automobilis „Audi A6“, stovėjęs namo kieme Šakių seniūnijos Daugėliškių kaime (galimai subraižytas smailiu daiktu). Nuostolis 300 eurų.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate seimūno G. Surplio idėją liepos pirmąjį šeštadienį paskelbti Giminių diena?

klausimelis 06 11Irena iš Lukšių:

Manau, kad tolstančius giminaičius vargu ar kas begali suartinti, bet gal į naudą būtų. Galbūt pirmais metais ir neprigytų, bet ilgainiui taptų sava, žmonės kaip per kokias Jonines susieitų. Dabar tikrai daromės kaip robotukai – bėgi, bėgi... Pas mus aplinkoje silpnėja giminių ryšiai, net nežinau, kas dėl to kaltas, gal kompiuteriai, naujos technologijos. Žmonės pavargę, kažkas tikrai ne taip darosi. 

klausimelis 06 11 2

Antanas iš Šakių:

Teigiamai, šventės visada smagu. Nežinau, kaip ji galėtų būti švenčiama, manau, nuo giminių skaičiaus priklauso – turiu draugų, kur daug giminių, jie užsisako sodybas, šventė ne vienos dienos išeina. Aš nelabai daug giminių turiu, mažame rate išsitenkam, o ir šiaip, senas jau, nelabai kam įdomus... Manau, tokios progos gali svarbiomis tapti. Anksčiau kitaip būdavo, o dabar žmonės tolsta, kraustosi į užsienį jaunimas. Liūdna labai dėl to.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.