Padirbta kupiūra

kupiura
Nuotr. Įtariamieji platino suvenyrinę 50 eurų kupiūrą, ant kurios matyti kinų rašmenys.


Marijampolės apskrities vyriausiajame policijos komisariate (VPK) Kriminalinės policijos Ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriuje atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl netikrų pinigų įgijimo, laikymo ir realizavimo.
 
Kaip informavo Marijampolės VPK, tyrimas pradėtas, kai gegužės 25 d. į policiją kreipėsi kriūkietė (73 m.) ir pranešė, kad gegužės 24 d. pažįstamam vyrui ji iškeitė 50 eurų nominalo kupiūrą, kuri yra galimai padirbta. Tyrimo metu paaiškėjo, kad vienas netikras pinigas pateko ir į šiame rajone esančią parduotuvę, kuomet pardavėja jo tiesiog nepatikrino.

Policija sulaikė keturis įtariamuosius, kurie galimai platino suvenyrinius, į 50 eurų kupiūrą panašius „pinigus“, ant kurių išspausdinti kinų rašmenys.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.