Nukentėjo dviratininkas

avarija velo
Nuotr. Minėtą įvykį mačiusius ar registratoriaus vaizdo įrašą su šiuo eismo įvykiu turinčius asmenis policija prašo kreiptis į Šakių rajono policijos komisariatą.


Praėjusį ketvirtadienį Lukšiuose po automobilio ratais pateko dviratininkas, kuris gydyti išvežtas į Kauno klinikas.
 
Gegužės 25 d. apie 18 val. Lukšių miestelyje, A. Tatarės ir Beržų gatvių sankryžoje, automobilis „Volvo V50“, vairuojamas Gotlybiškių kaimo (Šakių sen.) gyventojos (40 m.), partrenkė 59-erių metų lukšietį dviratininką. Pirminiais duomenimis, vairuotoja buvo blaivi.

Nukentėjusiam Šakių ligoninėje diagnozuota politrauma ir jis išvežtas į Kauno klinikas.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.