KRIMINALAI (2017-06-02)

Smurtavo
Gegužės 28 d. apie 23 val. Barzdų mstl. namuose sugyventinis (59 m.) smurtavo prieš neblaivią (2,1 prom.) savo sugyventinę (45 m.). Mažametė (2 m.) jų dukra perduota giminaičiui.
Gegužės 28 d. apie16 val. Lukšių sen. Lepšių kaime neblaivus (2,59 prom.) vyras (47 m.), gyvenantis Lukšių mstl., vairavo traktorių T-40AM.

Sumušė
Gegužės 28 d. policijai pranešta, kad neblaivų (1,16 prom.) Kriūkų seniūnijos Gerdžiūnų kaimo gyventoją (27 m.) kaimo krepšinio aikštelėje, esančioje prie buvusios Gerdžiūnų mokyklos, spirdamas koja į veidą ir suduodamas smūgius kumščiu, sumušė kitas gerdžiūniškis (25 m.), kuris iš įvykio vietos pasišalino. Nukentėjusysis medikų pagalbos atsisakė.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.