Kriminalai (2017-06-20)

Padegtas automobilis
Birželio 15 d. apie 3 val. nakties Šakių seniūnijos Girėnų kaime sudegė automobilis „Renault Rapid“. Įtariamas padegimas. Nuostolis nustatinėjamas.

Apgavo
Birželio 16 d. gautas Sintautų seniūnijos gyventojos (g. 1928 m.) pranešimas, kad šių metų gegužės 15 d. radusi skelbimą, kad superkamas auksas, sidabras bei antikvariniai daiktai, ji susisiekė nurodytu telefonu su vyru ir susitarė, kad parduos įvairius daiktus. Atvykęs nepažįstamas vyras pasiėmė įvairius daiktus ir už juos nesumokėjęs išvažiavo. Nuostolis 350 eurų.
 
Mojavo kirviu
Birželio 16 d. pranešta, kad apie 22 val. į Lukšių seniūnijos Akmenynės kaime gyvenančios moters (g. 1929 m.) namus grįžęs neblaivus sūnus (g. 1962m.) grasino susidoroti su motina ir kirviu sudaužė jos kambario duris. Įtariamasis sulaikytas.

Siūlė kyšį
Birželio 17 d. 23.30 val. gautas pranešimas, kad Griškabūdžio miestelyje gyvenantis vyras (g. 1967 m.) neblaivus (1,58 prom.) vairavęs dviratį ir siekdamas išvengti administracinės atsakomybės už Kelių eismo taisyklių  pažeidimą Marijampolės apskrities VPK Šakių rajono PK Reagavimo skyriaus vyriausiesiems patruliams iš pradžių pasiūlė 50 eurų kyšį, o vėliau siūlė 100 eurų kyšį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.