Kriminalai (2017-06-20)

Padegtas automobilis
Birželio 15 d. apie 3 val. nakties Šakių seniūnijos Girėnų kaime sudegė automobilis „Renault Rapid“. Įtariamas padegimas. Nuostolis nustatinėjamas.

Apgavo
Birželio 16 d. gautas Sintautų seniūnijos gyventojos (g. 1928 m.) pranešimas, kad šių metų gegužės 15 d. radusi skelbimą, kad superkamas auksas, sidabras bei antikvariniai daiktai, ji susisiekė nurodytu telefonu su vyru ir susitarė, kad parduos įvairius daiktus. Atvykęs nepažįstamas vyras pasiėmė įvairius daiktus ir už juos nesumokėjęs išvažiavo. Nuostolis 350 eurų.
 
Mojavo kirviu
Birželio 16 d. pranešta, kad apie 22 val. į Lukšių seniūnijos Akmenynės kaime gyvenančios moters (g. 1929 m.) namus grįžęs neblaivus sūnus (g. 1962m.) grasino susidoroti su motina ir kirviu sudaužė jos kambario duris. Įtariamasis sulaikytas.

Siūlė kyšį
Birželio 17 d. 23.30 val. gautas pranešimas, kad Griškabūdžio miestelyje gyvenantis vyras (g. 1967 m.) neblaivus (1,58 prom.) vairavęs dviratį ir siekdamas išvengti administracinės atsakomybės už Kelių eismo taisyklių  pažeidimą Marijampolės apskrities VPK Šakių rajono PK Reagavimo skyriaus vyriausiesiems patruliams iš pradžių pasiūlė 50 eurų kyšį, o vėliau siūlė 100 eurų kyšį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.