Sulaikė du narkotikų platintojus

narkotikai
Kratų bei kitų procesinių prievartos priemonių metu tiek pas Šakių, tiek pas Kauno miesto gyventojus rasta psichotropinių medžiagų – tablečių MDMA, žinomų kaip „ekstazi“.


Marijampolės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (VPK)  praneša, kad Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai surengė dvi Marijampolės apskrityje veiklą vykdžiusių narkotinių bei psichotropinių medžiagų platintojų sulaikymo operacijas.
 
Skelbiama, kad kovo 28d. Marijampolės kriminalistai sulaikė Šakių miesto gyventoją, platinusį narkotines ir psichotropines medžiagas, bei Kauno miesto gyventoją, tiekusį minėtas medžiagas. Kratų bei kitų procesinių prievartos priemonių metu tiek pas Šakių, tiek pas Kauno miesto gyventojus rasta psichotropinių medžiagų – tablečių MDMA, žinomų kaip „ekstazi“.

Kovo 30 d. Marijampolės apskr. VPK Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai sulaikė Marijampolės rajono gyventoją, platinusį narkotines medžiagas – kanapes. Kratų metu pas pastarąjį rasta narkotinių medžiagų – kanapių, taip pat rastos jų pakavimui ir svėrimui skirtos priemonės.

Dėl įvykių pradėti du ikiteisminiai tyrimai pagal Baudžiamojo kodekso 260 str. 1 d. (Neteisėtas disponavimas narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti arba neteisėtas disponavimas labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu). Pagal Baudžiamąjį kodeksą tas, kas neteisėtai gamino, perdirbo, įgijo, laikė, gabeno ar siuntė narkotines ar psichotropines medžiagas turėdamas tikslą jas parduoti ar kitaip platinti arba pardavė ar kitaip platino narkotines ar psichotropines medžiagas, baudžiamas laisvės atėmimu nuo dvejų iki aštuonerių metų.

Minėtiems ikiteisminiams tyrimams vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Marijampolės apylinkės prokuratūros prokurorai.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.