Išrinktam savivaldybės tarybos nariui pareikšti įtarimai dėl balsų pirkimo, stabdoma narystė partijoje, atsisako mandato (papildyta)

zimnickas v
Ikiteisminiam tyrimui vadovaujantis Marijampolės apylinkės prokuroras kreipėsi į Marijampolės apylinkės teismą dėl laikino tarybos nario Vaido Zimnicko nušalinimo nuo pareigų.

Šakių rajono savivaldybės tarybos narys Vaidas Zimnickas įtariamas rinkėjų balsų pirkimu, penktadienį pranešė prokuratūra.
 
Anot pranešimo, politikui įtarimai dėl trukdymo pasinaudoti rinkimų teise per šiemet vykusius savivaldos rinkimus pateikti ketvirtadienį.

V. Zimnickui taip pat paskirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Kaip žinia, politikas yra išrinktas į Šakių rajono savivaldybės tarybą su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga. Kandidatų sąraše jis buvo įrašytas šeštuoju numeriu.

Ikiteisminiam tyrimui vadovaujantis Marijampolės apylinkės prokuroras kreipėsi į Marijampolės apylinkės teismą dėl laikino šio tarybos nario nušalinimo nuo pareigų. Tiesa, priesaiką jis turėtų duoti balandžio 26 d.

Apie galimą balsų pirkimą ir redakciją pasiekusius garso įrašus „Draugas“ rašė dar kovo 28 d. Straipsnis apie tai čia.

Papildyta...

Į pasirodžiusią informaciją savo socialinio tinklo paskyroje pirmasis sureagavo mūsų krašte išrinktas Seimo narys, „valstietis“ Giedrius Surplys.

„Į Šakių rajono tarybą išrinktas mūsų partijos narys įtariamas rinkėjų papirkinėjimu. Jo narystė partijoje suspenduota. Mes tokiais dalykais neužsiimame. Viską išsiaiškins Teismas, bet jo vietoje, aš iš karto atsisakyčiau mandato”, – rašė jis.

Netrukus viešą pareiškimą išplatino ir Šakių LVŽS skyrius.

„Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga visada aktyviai pasisako už sąžiningus rinkimus. Apie įtarimus Vaidui Zimnickui dėl galimo balsų papirkimo sužinojome iš žiniasklaidos. Kol vyksta tyrimas, LVŽS Valdybos sprendimu stabdoma V. Zimnicko narystė partijoje. Siekiant užtikrinti sklandų Šakių rajono tarybos darbą, Vaidas Zimnickas atsisako tarybos nario mandato. LVŽS Šakių skyrius ir V. Zimnickas bendradarbiauja su teisėsauga. Tikimės, kad įtarimai nepasitvirtins“, – skelbiama pranešime.

Tad V. Zimnickui atsisakius tarybos nario mandato, jo vietą taryboje turėtų užimti sąraše pirmoji už brūkšnio likusi Irma Bartkutė.
„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.