Kriminalai (2023-04-14)

Smurtavo
Balandžio 6 d. apie 22 val. Lukšių sen. Lepšių k. Kalvės g. namuose kilus konfliktui, moteris (g. 1997 m.) smurtavo prieš moterį (g. 1966 m.). Įtariamoji sulaikyta ir pristatyta į sulaikymo patalpas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 2 d.
Balandžio 9 d. tiksliai nenustatytu laiku Lukšių mstl. A. Tatarės g., namuose, moteris (g. 1997 m.) smurtavo prieš vyrą (g. 1967 m.). Nukentėjusysis pristatytas į Šakių ligoninę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 138 str. 1 d.
Balandžio 10 d. apie 18.04 val. Kudirkos Naumiestyje, Vilties g., namuose, du vyrai (g. 1995 m. ir g. 2001 m.) smurtavo prieš vyrą (g. 1968 m.). Nukentėjusysis pristatytas į VšĮ „Vilkaviškio ligoninė“. Įtariamieji sulaikyti ir pristatyti į ilgalaikio sulaikymo patalpas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 138 str. 1 d.
Balandžio 8 d. apie 23.30 val. Kudirkos Naumiestyje, S. Nėries g., garaže kilus konfliktui, vyras (g. 1998 m.) smurtavo prieš moterį (g. 1999 m.). Įtariamasis sulaikytas ir pristatytas į ilgalaikio sulaikymo patalpas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 2 d.
 
Sužalojo
Balandžio 7 d. apie 9 val. 14 min. į ligoninę iš namų Gelgaudiškio mstl. pristatyta ir paguldyta dėl sužalojimų moteris (g. 1977 m.). Aplinkybės tiriamos. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 135 str. 1 d.

Avarija
Balandžio 7 d. apie 16.49 val. Šakiuose, Kęstučio g., kelyje Nr. 138 Vilkaviškis–Kudirkos Naumiestis–Šakiai, motociklas „Yamaha“, kurį vairavo blaivus vyras (g. 1970 m.), kliudė ta pačia kryptimi važiuojantį dviratininką (g. 1946 m.). Eismo įvykio metu sužalotas dviratininkas, kuris pristatytas į LSMU Kauno klinikas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 281 str. 1 d.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Penktadienį vyko Prezidento inauguracija. Ko palinkėtumėte?

klausimelis 07 16Vladas iš Šakių:

Visų pirma – sveikatos. Laimės ir sėkmės darbuose, ilgų, laimingų vadovavimo ir gyvenimo metų. Nelabai ko daugiau ir reikia, nes ir taip labai geras valstybės vadovas. Mačiau daug prezidentų, šitas tikrai linksmas žmogus, malonus – tik geras jo puses matau. Puikiai su užsienio politika tvarkosi, diplomatiškas. Džiaugiuosi, kad jį išrinko, o pačią inauguraciją, be abejo, stebėjau. 

klausimelis 07 16 2

Algis iš Slavikų:

O ką jam gali palinkėti? Aš iš kaimo, pensininkas, man vis tiek. Tegul vadovauja ir viskas. Normalus, geras Prezidentas, nieko nepridursi. Kai perrinko jį, džiaugiausi – jei būtų kas nors kitas atėjęs, vis tiek kitaip nieko nebūtų padaręs. Inauguracijos renginys, manau, svarbus, nes juk pats Prezidentas valstybei svarbus, jis galva, vadovas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.