Kriminalai (2023-04-18)

Dingo
Balandžio 15 d. apie 12.00 val. iš globos namų, esančių Šakiuose, V. Kudirkos g., išėjo ir iki šiol negrįžo nepilnametė globotinė (g. 2006 m.). Požymiai: apie 1,70 m ūgio, smulkaus kūno sudėjimo, rudų, žemiau pečių plaukų. Vilkėjo juodos spalvos striukę su baltu gobtuvu, melsvus džinsus, avėjo baltos spalvos sportinius batus, su savimi turėjo tamsią kuprinę. Kaip vėliau informavo policija, nepilnametė rasta kitą dieną apie 20.47 val. Šakių mieste. Ji buvo parvežta į Šakių vaikų globos namus ir perduota socialinei darbuotojai.
 
Vairavo neblaivūs
Balandžio 15 d. apie 10.45 val. Lekėčių sen. Mikytų k. Motiejaus Pečiulionio g. traktorių „MTZ-550“ vairavo neblaivus vyras (g. 1975 m.). Vairuotojui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 1,75 prom. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 281-1 str. 1 d.

Avarija
Balandžio 15 d. apie 22.52 val. Kidulių sen. Valenčiūnų k. Kelio g. automobilį „VW Sharan“ galimai vairavo ir nuvažiavo nuo važiuojamosios kelio dalies neblaivus vyras (g. 1985 m.). Vairuotojui nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 2,69 prom. Automobilis išgabentas į saugojimo aikštelę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 281-1 str. 1 d.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.