Ugniagesiams darbo netrūko

Ši savaitė rajono priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiams gelbėtojams buvo darbinga – jie skubėjo gesinti gaisrų ir padėti žmonėms. Laimei, aukų išvengta, tačiau nukentėjo turtas.

Balandžio 17 d. 9.14 val. ugniagesius gelbėtojus pasiekė pranešimas apie eismo įvykį Šakių sen. Vilkeliškių k. Kęstučio g. Eismo įvykio metu susidūrė du automobiliai. Iš automobilio „Volvo S602“ ugniagesiai iškėlė ir perdavė greitosios pagalbos medikams vairuotoją, kuris buvo sąmoningas. Automobilio „Renault Master“ vairuotojas nenukentėjo.
 
Balandžio 18 d. ugniagesiai budėjo Bridžių k. Bridžių g. (Šakių sen.), kol atvyko išminuotojai. 11.37 val. buvo gautas pranešimas iš Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato, kad rastas daiktas, panašus į sprogmenį, buvo įvestas planas „Skydas“. Sprogmuo (artilerijos sviedinys 122 mm) buvo sunaikintas vietoje.

Balandžio 19 d. pavakarę ugniagesiai skubėjo gesinti garažo. 17.15 val. buvo gautas pranešimas, kad Šakių sen. Liepkartų k. dega garažas. Atvykus ugniagesiams, pastatas degė atvira liepsna. Garažas buvo monolitinis, stogas dengtas skarda. Gaisro metu pastatas sudegė.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.