Ugniagesiai vadavo moterį

Asociatyvi nuotrauka

Kriūkų seniūnijoje nuo kelio nuvažiavus ir apvirtus automobiliui jo viduje liko moteris. Ją iš automobilio ištraukė atskubėję ugniagesiai.

Pranešama, kad vasario 15 d. 21.52 val. Šakių ugniagesiai gelbėtojai buvo iškviesti į Kriūkų seniūniją, nes kelyje Šakiai–Kriūkai, ties Gegužinės kaimu, nuo kelio nuvažiavo ir apvirto automobilis, viduje gali būti prispausta moteris.

Gelbėtojams atvykus nurodytu adresu, nuo kelio buvo nuvažiavęs ir ant stogo apvirtęs automobilis „Kia Sorento“, viduje buvo vairuotoja, kuri negalėjo išlipti, tad ugniagesiai jai padėjo. Vėliau gelbėtojai automobilį atvertė, atjungė jo akumuliatorių, o galiausiai transporto priemonę ištraukė iš griovio. Įvykis tiriamas.

„Draugo“ inf. 

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Penktadienį vyko Prezidento inauguracija. Ko palinkėtumėte?

klausimelis 07 16Vladas iš Šakių:

Visų pirma – sveikatos. Laimės ir sėkmės darbuose, ilgų, laimingų vadovavimo ir gyvenimo metų. Nelabai ko daugiau ir reikia, nes ir taip labai geras valstybės vadovas. Mačiau daug prezidentų, šitas tikrai linksmas žmogus, malonus – tik geras jo puses matau. Puikiai su užsienio politika tvarkosi, diplomatiškas. Džiaugiuosi, kad jį išrinko, o pačią inauguraciją, be abejo, stebėjau. 

klausimelis 07 16 2

Algis iš Slavikų:

O ką jam gali palinkėti? Aš iš kaimo, pensininkas, man vis tiek. Tegul vadovauja ir viskas. Normalus, geras Prezidentas, nieko nepridursi. Kai perrinko jį, džiaugiausi – jei būtų kas nors kitas atėjęs, vis tiek kitaip nieko nebūtų padaręs. Inauguracijos renginys, manau, svarbus, nes juk pats Prezidentas valstybei svarbus, jis galva, vadovas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.