Varžėsi jaunieji policijos rėmėjai

Jaunimas tarpusavyje varžėsi teisinių žinių testo, estafetės, pirmosios medicinos pagalbos teikimo, šaudymo, atsispaudimų / atsilenkimų ir lankstumo rungtyse. Organizatorių nuotr.

Kovo 1 d. Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centre (JKSC) rinkosi jaunieji policijos rėmėjai iš Šakių, Vilkaviškio ir Jurbarko. Vyko „Geriausio jaunojo policijos rėmėjo“ konkursas. Jaunimas tarpusavyje varžėsi teisinių žinių testo, estafetės, pirmosios medicinos pagalbos teikimo, šaudymo, atsispaudimų / atsilenkimų ir lankstumo rungtyse. 

Pasak Šakių rajono policijos komisariato (PK) bendruomenės pareigūnės Aušros Mockevičiūtės, kiekvienas rajonas išsirinko savo geriausius jaunuosius rėmėjus – merginą ir vaikiną. 

Geriausia Šakių rajono jaunąja policijos rėmėja tapo Skaistė Bernotavičiūtė. Dėl geriausio jaunojo policijos rėmėjo titulo vyko rimta kova, du kandidatai surinko po 12 konkursinių balų, tačiau konkursą laimėjo ir taurę bei asmeninius prizus gavo Lukas Tiškevičius, kurio teisinės žinios buvo šiek tiek geresnės nei antrojo kandidato. 

„Sveikiname visus konkurso dalyvius ir, aišku, nugalėtojus. Jūs parodėte puikų pasirengimą“, – sakė A. Mockevičiūtė.

A. Mockevičiūtė primena, kad jaunasis policijos rėmėjas yra jaunesnis nei 18 metų amžiaus policijos rėmėjas, padedantis policijos ir ugdymo įstaigoms vykdyti vaikų nusikalstamumo ir kitų teisės pažeidimų prevenciją, kurti saugią aplinką mokyklose ir jų prieigose.

Norintys prisijungti prie Šakių r. PK jaunųjų policijos rėmėjų būrelio gali kreiptis Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba tel. nr. +370 640 35 325.

„Draugo“ inf.

 

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.