Sudarge padegtas namas: padegėją išsivežė policija

Viename medinio namo kambaryje liepsnojo šiukšlių krūva. Nuo laužavietės aprūko sienos, liepsnos nespėjo išplisti. Šakių PGT nuotr.

Savaitės pradžioje darbo netrūko ugniagesiams gelbėtojams – antradienį gautas pranešimas apie padegtą namą Sudarge, trečiadienį Barzduose degė dūmtraukis, Gerdžiūnų kaime nuo dūmtraukio užsidegė garažas.

Kaip pranešė Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba, trečiadienio vakarą 20.19 val. buvo gautas pranešimas, kad Sudarge, Liepų g., padegtas medinis vieno aukšto namas. Vyras gelbėtojams pranešė, kad pats padegė namą ir atsisakė išeiti iš gaisravietės. Į Sudargą atvyko ugniagesiai, medikų bei policijos pareigūnų ekipažai.

Atvykus ugniagesiams, gyvenamojo namo viduje degė šiukšlių krūva (1,5 m² plote), aprūko sienos. Pastatas buvo medinis, vieno aukšto su mansarda, stogas dengtas šiferiu. Name elektros nebuvo, nėra ir dūmų detektoriaus.
Išvestą į lauką 52-ejų vyrą apžiūrėjo medikai, jis nenukentėjo, tačiau elgėsi agresyviai ir neadekvačiai. Jį išsivežė policijos pareigūnai. Vėliau sudargiškis buvo išgabentas į psichiatrijos ligoninę.

Kaip skelbia lrytas.lt, vyras neseniai buvo grįžęs iš minėtos gydymo įstaigos, tačiau jo būklė pastarosiomis dienomis vėl pablogėjo. Gaisro išvakarėse jis buvo išsikvietęs vienos televizijos žurnalistus, teigė esą „jam blogai“, tačiau skundėsi ne dėl sveikatos. Pirmadienį seniūnijoje jis parašė prašymą dėl finansinės paramos. Sudargiškis ir anksčiau gaudavo pašalpą. Sudargo gyventojai pasakojo, jog vyras šiame name, registruotame giminaitės vardu, gyvena ne nuolatos. Kaimo žmonėms neramu, kad vienas gyvenantis ir sveikatos problemų turintis vyras, kurio elgesį sunku prognozuoti, nepridarytų nuostolių aplinkiniams ar kokios nors žalos pats sau.

lauzas nameŠakių PGT nuotr.

Kovo 20 d. 12.42 val. buvo gautas pranešimas, kad Gerdžiūnų kaimo (Kriūkų sen.) Liepų g. dega garažas. Gaisro metu apdegė apie 1 m² stogo dangos ir 4 m² stogo šiltinimo medžiagos. Gaisras kilo nuo netvarkingo dūmtraukio.

Tos dienos popietę, 14.06 val., buvo gautas pranešimas, kad Barzduose, Vandupės g., dega kaimynės kaminas. Atvykus ugniagesiams, kamine degė suodžiai, laimei, patalpos nebuvo uždūmintos. Ugniagesiai budėjo, kol suodžiai kamine išdegė.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.