Pas močiutę atostogaujantis pradinukas supleškino ir daržinę, ir šieną

Žilių kaime (Barzdų sen.) vaiko sukelto gaisro metu visiškai sudegė ūkinis pastatas ir viduje buvę 30 šieno rulonų. Šakių PGT nuotr.

Balandžio 4–5 d. ugniagesiams gelbėtojams buvo neramios: skubėjo į gaisrą Degutinės kaime (Griškabūdžio sen.), vyko į Žilių kaimą (Brazdų sen.) gesinti liepsnojančios daržinės, o Lekėčiuose gesino rūsį.

Pranešimas apie gaisrą Griškabūdžio sen. Degutinės k. Liepų g. buvo gautas balandžio 4 d. 13.50 val. Atvykus ugniagesiams kambaryje smilko apdaila aplink kaminą. Nuardyta apie 1m² lubų. Namuose suveikė dūmų detektorius. Medikų apžiūrai buvo išvežti du mažamečiai, vėliau išleisti į namus.

Po geros valandos ugniagesių komandos skubėjo į Barzdų sen. Žilių k., buvo gautas pranešimas, kad dega ūkinis pastatas. Atvykus ugniagesiams atvira liepsna degė medinė daržinė. Gaisro metu pastatas (medinis, karkasinis, vieno aukšto, stogas ir sienos dengti šiferiu) ir viduje buvę 30 šieno rulonų sudegė visiškai.

Kaip pasakojo Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Šakių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyriausiasis specialistas Rolandas Pavalkis, nuvykus į įvykio vietą, gaisro priežasties nereikėjo ilgai aiškintis, nes kaltininkas, aštuonmetis berniukas, atvykęs pas Žilių kaimo gyventoją atostogauti, iš karto prisipažino pats.

„Po kiek laiko vaikas atbėgęs pas tolėliau gyvenančią krikšto mamą pasakė: „Eik, žiūrėk, kažkas ten darosi.“ Moteris išėjusi į lauką išgirdo, jog už kelių šimtų metrų esančioje vaiko močiutės sodyboje pokši šiferis. Berniukas ir artimiesiems, ir ugniagesiams iš karto prisipažino, jog daržinėje jis degiojo degtukus, kuriuos pasiėmė iš stalčiaus“, – pasakojo R. Pavalkis.

Vėjuotą dieną liepsnos išplito akimirksniu, bet ugniagesiams pavyko išgelbėti netoli gaisravietės stovinčius du ūkinius pastatus.

„Be abejo, vaikas išgyveno stresą, bet svarbu, kad sukėlęs gaisrą iš išgąsčio nesislėpė už šieno rulonų, o tuoj pat apie gaisrą pranešė giminaitei“, – tvirtino R. Pavalkis.

Balandžio 5 d. per pietus vienas Lekėčių mstl. Kauno g. gyventojas (g.1971 m. ) ant kojų sukėlė ir ugniagesius, ir pačius gyventojus. Šie tarnyboms pranešė, kad kaimynas padegė rūsį. Atvykus ugniagesiams, gyventojai patys jau buvo užgesinę plastikiniame kibire padegtas šiukšles. Vyriškis buvo išvežtas į psichiatrijos ligoninę.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.