Rasti šunys – vėl „Letenėlių namų“ globoje

VšĮ „Letenėlių namai“ nuotr.

Sekantiems kalytės ir jos trijų šuniukų, kurie praėjusį trečiadienį netikėtai dingo iš gyvūnų globos organizacijos „Letenėlių namai“ voljero, istoriją gera žinia – susivienijus neabejingiems žmonėms šunys rasti ir šiuo metu yra kartu.

Prie paieškų prisidėjo nemažas būrys žmonių, kurie savanoriškai važinėjo po apylinkes, klausinėjo vietinių gyventojų. VšĮ „Letenėlių namai“ vadovė Mėja Nutautaitė-Keraitė kartu su savanoriais šukavo miškus ir laukus, o pastangos nenuėjo veltui. Jau kitą dieną (ketvirtadienį) buvo rastos abi kalytės, tik skirtingose vietose: viena – kelyje Sintautai–Turčinai, kita – kelyje Keturnaujiena–Sintautai.

Atsirado viltis, kad ir kiti šunys – mama ir šuniukas – gyvi. Tačiau jų neradus penktadienį, buvo nuspręsta paieškoms pasitelkti net droną su termovizoriumi. Pradėti rinkti ir pinigai. Šeštadienį VšĮ „Letenėlių namai“ gavo džiugią žinią, kad ūkininkai juos pastebėjo laukuose netoli Turčinų ir pasaugojo, kol atvyks savanorės.

Kaip feisbuke informavo gyvūnų globos organizacija, kalytės rastos skirtingose vietose buvo sužalotomis letenėlėmis, tai leidžia manyti, kad galimai galėjo būti išmestos iš važiuojančio automobilio. Kiti du tokių sužalojimų neturi. M. Nutautaitės-Keraitės manymu, savo noru kalytės nuo mamos būtų neatsiskyrusios, nes ir miškuose rasti šuniukai nė per žingsnį nesitraukė nuo pririštos kalės.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.