Kriminalai (2024-05-24)


Avarija
Gegužės 21 d. 15.57 val. Kudirkos Naumiestyje blaivus, teisę vairuoti turintis vyras (gim. 1962 m.), važiuodamas atbuline eiga, kliudė pėsčiąjį (gim. 1944 m.), kuris buvo pristatytas į Šakių ligoninės Priėmimo-skubios pagalbos skyrių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl Kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimo pagal LR BK 281 str.

Vagystė
Gegužės 22 d. 12.43 val. buvo gautas vyro (gim. 1961 m.) pareiškimas, kad laikotarpiu nuo balandžio 22 d. iki gegužės 22 d. iš sodybos, esančios Kriūkų sen. Gerdžių k., buvo galimai pavogtas automobilis „Fiat“. Patirta apie 1500 Eur. turtinė žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės pagal LR BK 178 str.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.