Ant kojų sukėlė degantis Švarcgirio miškas

Laimei pradėjus degti miškui, gaisras neišplito, atskubėję ugniagesiai gelbėtojai, miškininkai operatyviai užslopino. D. Ufartienės nuotr.

Apie gaisrą Švarcgirio (Kidulių sen.) miške bendruoju pagalbos telefonu pranešta trečiadienį 16.40 val.

Į įvykio vietą išskubėjo Kidulių, Smalininkų, Sudargo, Jurbarko ugniagesiai ir patys miškininkai iš Baltkojų, Šakių girininkijų.

Ugniagesiai gelbėtojai ir miškininkai operatyviai užslopino pradėjusį degti mišką. Pirminiais duomenimis, išdegė apie 30 arų miško.

Specialistai aiškinsis, kas sukėlė gaisrą ir koks tiksliai plotas išdegė, miškininkai skaičiuos gamtai padarytą žalą.

Kalbintas VĮ Valstybinių miškų urėdijos Šakių padalinio Baltkojų girininkijos girininkas Robertas Valaitis pasidžiaugė, kad gaisrą lokalizuoti pavyko gana greitai.

„Kas sukėlė gaisrą – sunku pasakyti. Apžiūrėjom teritoriją, neradom nei stovyklavietės, laužo pėdsakų. Gal nuo kokios šukės, kai taip karšta. Toliau gaisravietę stebi mūsų miškininkai“, – kalbėjo R. Valaitis.

Pernai gegužę netoli dabartinės gaisravietės taip pat degė Švarcgirio miško paklotė.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.