Apylinkių teismuose – pokyčiai

Nuo 2024 m. liepos 1 d. Marijampolės apylinkės teismą sudarys du teritoriniai padaliniai – teismo rūmai: Marijampolės apylinkės teismo Marijampolės rūmai ir Marijampolės apylinkės teismo Vilkaviškio rūmai. Marijampolės apylinkės teismo nuotr.

Marijampolės apylinkės teismas pranešime spaudai skelbia, kad nuo liepos 1d., įsigaliojus Lietuvos Respublikos apylinkių teismų įsteigimo ir jų veiklos teritorijų nustatymo įstatymo pakeitimo įstatymui, bus pakeistos apylinkių teismų struktūros ir jų veiklos teritorijos.

Pakeitimo įstatyme numatyta, kad Marijampolės apylinkės teismo Jurbarko rūmai bus prijungti prie Tauragės apylinkės teismo, o Marijampolės apylinkės teismą sudarys dveji teritoriniai padaliniai: Marijampolės rūmai, kurių veiklos teritorija apims Marijampolės savivaldybės teritoriją, Kalvarijos savivaldybės teritoriją ir Kazlų Rūdos savivaldybės teritoriją, ir Vilkaviškio rūmai, kurių veiklos teritorija apims Vilkaviškio rajono savivaldybės teritoriją ir Šakių rajono savivaldybės teritoriją.

„Įsigaliojus Pakeitimo įstatymui, nuo liepos 1d. į Marijampolės apylinkės teismą bus galima kreiptis Marijampolės apylinkės teismo Marijampolės rūmuose, esančiuose Kauno g. 8, Marijampolėje, Marijampolės apylinkės teismo Vilkaviškio rūmuose, esančiuose Vilniaus g. 9, Vilkaviškyje, ir Bažnyčios g. 6, Šakiuose. Teismo darbo laikas, dokumentų priėmimo laikas ir tvarka nesikeis“, – skelbia Marijampolės apylinkės teismo atstovė spaudai Giedrė Arbačiauskaitė ir priduria, kad asmenys skundus, prašymus ir kitus dokumentus teismui gali pateikti per Lietuvos teismų elektroninių paslaugų portalą e.teismas.lt, paštu, elektroniniu paštu, paliekant dokumentus specialioje pašto dėžutėje, tiesiogiai teismui.

Marijampolės apylinkės teismo pirmininkas Laimondas Noreika tikisi, kad pokyčiai bus sklandūs ir lankytojams nesukels nepatogumų, taip pat atkreipia dėmesį į tai, kad nuo liepos 1 d. Marijampolės apylinkės teismo veiklos teritorija atitiks Marijampolės apskrities teritoriją.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.