Kriminalai (2024-06-18)


Pavogė
Laikotarpiu nuo birželio 12 d. 21 val. iki birželio 13 d. 07 val. 30 min. Ritinių k. (Šakių sen.) iš miško kirtimo mašinos „John Deer“ kuro bako buvo galimai pavogta apie 300 litrų dyzelinio kuro. Padaryta žala tikslinama. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės įsibrovus į teritoriją pagal LR BK 178 str. 3 d.

Smurtavo
Birželio 15 d. 20.59 val. gautas GPM medikų pranešimas, kad Liputiškės k. (Barzdų sen.) galimai sumuštas vyras (gim. 1978 m.). Nukentėjusysis pristatytas į Šakių ligoninės priėmimo skyrių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo pagal LR BK 138str. 1 d.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate įvykius JAV?

klausimelis 07 23Juozas iš Gotlybiškių:

Labai seku įvykius Amerikoje. Keistas man tas pasikėsinimas į Trumpą. Ar nebus tik surežisuotas? Tokia mano nuomonė. O kad Bidenas pasitraukė iš rinkimų kovos, pritariu tokiam jo pasirinkimui. Amžius visgi. Manau, atsiras kandidatų jį pakeisti. O jei bus išrinktas Trumpas, sunku kažką prognozuoti. Jis yra reiklesnis. Gal ir neblogai būtų. Nesuprantu vieno, pasaulyje vyksta karai, žūsta žmonės. Ar negali tie pasaulio viršininkai susėsti ir priimti esminius sprendimus?

klausimelis 07 23 2

Bronislava iš Lukšių:

Dar nežinojau, kad Bidenas pasitraukė iš prezidento rinkimų. Manau, jau reikėjo, painiojasi kalbėdamas, sumaišo prezidentų pavardes. O dėl pasikėsinimo į kitą kanditatą, Trumpą, nesuprantu pasikėsinusio jaunuolio motyvų. Tiesa, Trumpas po šio įvykio įgavo didesnį liaudies pasitikėjimą. Sunku pasakyti, kas lauktų Europos, Ukrainos, Trumpui tapus prezidentu. Gal blogiau nebūtų. Reikia tikėtis, kad viskas bus gerai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.